Шампоан Кря-Кря

  • 9 271
  • 67
Момичета, да ви попитам, някоя от вас ползва ли за детето/ бебето шампоан "Кря-Кря". Едно време си беше хит, а и май единственото на пазара, но сега има толкова друга козметика.
Интересувам се има ли някой впечатление от сегашното производство на този шампоан, добър ли е, люти ли при евентуално попадане в очите ...

Мерси!

П.С. ама тия дни просто се скъсах да пускам теми Laughing
Виж целия пост
# 1
Не съм ползвала този шампоан...ползвам Бочко и съм много доволна!!! Peace
Виж целия пост
# 2
Toзи май лютеше.Помня го от едно време Simple Smile.Не съм купувала такъв за децата обаче.
Виж целия пост
# 3
Този съм го ползвала на по-голямото си дете. Мисля, че леко люти...
Виж целия пост
# 4
Аз съм го използвала като тийнейджър. Много хубаво миришеше на вносна дъвка. Но не помня дали люти.
Децата си къпя с шампоан на Джонсън, защото съм сигурна, че не им люти на очите.
Виж целия пост
# 5
И аз не съм го ползвала .Купувам на малката Бюбхен с принцеса Розалия фантастичен е косата и е мека и лесно се разресва.
Виж целия пост
# 6
И аз го ползвах като бях малка!Много хубаво миришеше и нямам спомен да ми е лютяло на очите!Вземи и пробвай на себе си!Ние сме със Себа мед!
Виж целия пост
# 7
Беше хит по наше време  Mr. Green не ,че сме толкова дърти,ама за щерката вече беше пълен отврат-люти ,трудно се плакне и тя въобще не го харесваше,та се миехме с джонсън.Сега за сина ми ползвам чико и съм много доволна. Peace
Виж целия пост
# 8
Ооо да , помня го  Mr. Green верно миришеше на вносна дъвка , но наистина лютеше  Tired
Виж целия пост
# 9
Определенно вече(поне на мен)не ми мирише така хубаво,както,когато бях малка.А косата на детето се сплъстява и определенно люти.Има много по-добри варианти от този.
Виж целия пост
# 10
Не съм го ползвала. Ползвам шампоана на Чико, а преди това ползвах на Нивеа бейби.
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм го за детето ми, доволна съм, не пари на очите. Купувам го, за да правим пяна във ваната.
Виж целия пост
# 12
Аз съм го използвала като тийнейджър. Много хубаво миришеше на вносна дъвка. Но не помня дали люти.
Децата си къпя с шампоан на Джонсън, защото съм сигурна, че не им люти на очите.
И аз ползвам Джонсън. Peace
Виж целия пост
# 13
Е защо пък "Кря-Кря"?  newsm78  Защо не "Па-Па", както е на български  Joy Толкова време изтече, откакто ние бяхме малки..., около 30 години...  hahaha Сега има толкова по-добра козметика за бебета! Препоръчвам ти - немските марки!  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Да  помня го това "Па-па",сега "Кря-кря".Наистина миришеше на вкусно.....но това беше толкова отдавна...а сега има далеч по хубави неща  bowuu
За децата си обаче не съм го ползвала.
Използвам за тях серията Бюбхен,Мустела   и Джонсън Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия