При кой Д-р да раждам в Бургас

  • 18 589
  • 77
Здравейте на всички.Не мога да случа на лекар за раждане в началото на м.Март.Д-р Гамишев и Д-р Драгнева са  в отпуск( тогава се падат все празници).Бихте ли ми препоръчали добър лекар за нормално раждане т.е второ.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
 А какво ще е раждането - секцио ли?
Виж целия пост
# 2
Раждането ще е нормално ,но за мое спокойствие бих искала да си наема доктор.
Виж целия пост
# 3
Като цяло повечето работа е върши акушерката, ако няма усложнения. По-добре се уговори с акушерка, а пък тя вече работи в екип с доктор  Peace Леко раждане!
Виж целия пост
# 4
Здравей, мислех че Драгнева ще отсъства в края на март, явно нещата са се променили. Друг лекар, при който ходя е Ризова, но доколкото знам тя също ще отсъства тогава. Аз също се бях насочила към Гамишев като вариант, ако отсъстват те двете, но явно си съвпадат напълно. Термина ми е средата на април, но... някак си мисля, че може още края на март да се случи...
Как така всички по едно и също време? Какви са тези празници?...
Съжалявам че не мога да ти помогна с друга идея... Късмет  Praynig
Виж целия пост
# 5
На мен и двата пъти се падаха празници - великденски и гергьовден. Но нали затова има дежурни  Peace Но пък имах уговорка с акушерка  Peace
Виж целия пост
# 6
Съветвам те,да си немеш акушерка!Ак Вацева е много отзивчива и мила. Hug
Виж целия пост
# 7
Раждах при Гамишев -секцио.Чувала съм добри отзиви и за Добрин Иванов.Моя приятелка роди при него преди шест дни и е много доволна .Леко раждане ти пожелавам. Peace
Виж целия пост
# 8
Съветвам те,да си немеш акушерка!Ак Вацева е много отзивчива и мила. Hug

 Peace
Виж целия пост
# 9
Лошото наистина е че се падат все празници - 1 март,3 март и 8 март.Термина ми е на 6 и просто с който д-р съм говорила излизат  в отпуск.Надявам се да не оставят някои току -що дипломирани докторчета.Извинявам се за грешката ставаше въпрос за д-р Добрева ,а не Драгнева.Вече доста често чувам за тези ВИП стаи ,но незнам предварително ли се записва за тях или на место се уговаряш.Трябва ли ти да си избереш екипа.
Виж целия пост
# 10
Изборът на екип няма реална връзка с ВИП отделението.  Можеш да направиш и двете или само едното, не са зависими едно от друго.
Ако искаш да си избереш екип, то това трябва да стане преди да те приемат за раждането, попълват се формуляри в приемната. Специално ме предупредиха за това, когато ходих на отворените врати. А за ВИП отделението можеш да кажеш и като те приемат, поне така казаха. И тогава вместо да те качат на 3ти етаж, отиваш във Вип-а.
За Добрева не съм чувала..., след като е станала грешка, тогава мога да ти препоръчам Драгнева, ако нямаш отрицателно мнение за нея.
Късмет   bouquet
Виж целия пост
# 11
И аз бих те посъветвала да се уговориш с акушерка, аз съм с много добри впечатления единствено от Батлева, а ако държиш да се уговориш и с лекар аз ти препоръчвам Люцканов
Виж целия пост
# 12
Здравейте на всички.Не мога да случа на лекар за раждане в началото на м.Март.Д-р Гамишев и Д-р Драгнева са  в отпуск( тогава се падат все празници).Бихте ли ми препоръчали добър лекар за нормално раждане т.е второ.Благодаря предварително.

Аз съм с подобна главоблъсканица с разликата ,че съм за 16.03 и трябва да стискам до 9 ,когато моя лекар Гамишев ще е на линия(надявам се ).Той ше отсъства от 2-8.03.

Нямам алтернативни варианти,от което ме е страх.Всеки ми говори за Вацева.Дайте телефони ако имате,макар че и за нея чух че ако не е на смяна не идвала newsm78

Добрин Иванов ми е другия вариант,но никога не съм ходила при него,не знам дори как изглежда,как ще реагира да му звъня в 90-тата минута.
Виж целия пост
# 13
marussia,
аз ходя при Добрин Иванов на ЖК .Частния му кабинет е на Пробуда 46 ,зад МВР точно,
Приема 2 дни в седмицата ат 14.00 дд 17.30 часа , но трябва на място да видиш този месец кои дати ще е в кабинета или звънни на мобилния му0888206806.
Чувала съм само хубави неща от жени, раждали при него , само не знам как са цените за уговорката..за нормално и секцио.
Може някой от форума, който е раждал при него да се включи също.
Виж целия пост
# 14
Nefertity за този Люцканов не съм чувала нищо освен ,че д-р Гамишев ми го препоръча на него да се обадя за раждането.Но не го направих,тъй като и мои близки приятелки не го бяха чували.Така че съм с малко резерви за него.А някой знае ли дали има наистина ВИП стаи, тъй като съм навита да си плащам за еденична.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия