Бар плот за малко кафенце

  • 3 031
  • 6
Здравейте Hug, не знам дали темата  ми е за тук, но ако не е моля да ме извините Praynig! Предстои ми направа на малко кафенце и се чудя какъв бар плот да измисля newsm78? Спряла съм се на два цвята-бежаво и светло кафяво. Мисля да направя някаква комбинация, но все още се двуомя ooooh! Рових се из интернет, но нищо не откривам, от което да черпя идеи. Ако някой има някаква идея, моля... Praynig
Виж целия пост
# 1
Темата е за Нашият дом. Колкото до барплота има фирми, които изработват могат да те консултират със сигурност. Успех!
Виж целия пост
# 2
За консултация знам че могат да ме консултират, но ми се ще да видя накакви интересни модели!
Виж целия пост
# 3
да ти изпратя снимка на моя бар плот?! Ама не съм се замисляла като си правя сутрин малкото кафенце дали ми се връзва с десена на плота Thinking
Виж целия пост
# 4
да ти изпратя снимка на моя бар плот?! Ама не съм се замисляла като си правя сутрин малкото кафенце дали ми се връзва с десена на плота Thinking

Много ще ти бъда благодарна, Hug ако не те затруднявам моля те прати ми!
Виж целия пост
# 5
Виж дали тук няма нещо подходящо: http://field.dibla.com/index.php?board=23.0&Itemid=76
Виж целия пост
# 6
Благодаря Hug! Има страхотни идеи за много неща! Сега тръгвам по задачи и нямам време да разгледам всичко. Като се прибера, това ще е първата ми работа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия