Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 4-та тема

  • 87 197
  • 365
Здравейте момичета!
Заповядайте в новата ЧЕТВЪРТА тема!
Нека да има повече радостни поводи, за да присъства питката на нашата трапеза, което за нас българите е традиция.
 
              Пожелавам ви да усетите  аромата на прясно изпечената питка!










Болярска питка
Питка хризантема
Основно тесто за пити, питки, тутманици, бюреци, кремвиршки от Танита
Погача на Морена
Празнична пита за Никулден
Питка от Пепика
Питка Мимето
Питка от Момчешка мама
Питка "Милинка"
„Короната на готвачката”
Питка Слънце
Погачата на Хриси от evak
БЪРКАНА ПИТА / БЕЗ МЕСЕНЕ
Питка Цвете от Пепика
Сладка питка от Селма
Вкусен домашен хляб от Лабрекс

Рецепти от тема N 2
Питка rallii
Фокача със сирене
Сватбарска пита - Пепика
Миткова пита- Пепика
Питка с шунка и кашкавал
Питка  "Слънце" - Джемма
Питка Добито
Питка Алекс
Житен клас

Рецепти от тема N 3
Питка "Мама Цоцоланка"
Пита"Роза"
Питка HappyPolly

Плетена пита на Пина
Солена корона на Котка
Хляб с домати и маслини на Umbra
Хляб в саксия - Asyalein
баница с мая на мама Цоцоланка
направа на розички първи вид
изработка на розички - 3 вида
Плетене на пити, козунаци, баници и др.тестени изделия
Сладък ароматен хляб
Как се прави вита баница - първи вариант
Как се прави вита баница - втори вариант
Сладка пита-прощъпулник - maria m
Радкината питка - еххо
Виж целия пост
# 1
Може ли и този линк да намери място на 1 стр. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256343.0 ?
Виж целия пост
# 2
Веднага се мятам в новата топла, топла темичка. Скоро не съм  замесвала нищо, тези дни трябва да месна някоя питка  Wink
Виж целия пост
# 3
Може ли и този линк да намери място на 1 стр. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256343.0 ?

Сложих го Маме Цоци Wink. Ако имате други идеи от списания или снимки на питки, фигури или плетеници, слагайте ги като линк, аз ще ги качвам на първа страница, за всички ще е от полза.
Ето и суровия вариант на питката ми, трябваше да са пеперуди, ама много набъбнаха, пък и ги позабравих малко  Embarassed. Признавам си без бой, който зяпа във форума, успокоявам се, че на всеки се случва. Flutter

Виж целия пост
# 4
Едно записче,а питка в събота  Whistling
Виж целия пост
# 5
Не ми се иска да е просто запис,но за сега е това Wink
Виж целия пост
# 6
Може ли да помоля dodyniki  за рецепта на питката с чесън и подправки  Embarassed Embarassed Embarassed
Същата ли е като тази която е писала?  Blush
Виж целия пост
# 7
И аз цоп в новата тема,пък питка може и днес да направя ако ми дойде музата.
Виж целия пост
# 8
Може ли и този линк да намери място на 1 стр. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256343.0 ?

Сложих го Маме Цоци Wink. Ако имате други идеи от списания или снимки на питки, фигури или плетеници, слагайте ги като линк, аз ще ги качвам на първа страница, за всички ще е от полза.
Ето и суровия вариант на питката ми, трябваше да са пеперуди, ама много набъбнаха, пък и ги позабравих малко  Embarassed. Признавам си без бой, който зяпа във форума, успокоявам се, че на всеки се случва. Flutter

Пепика,моля те ако можеШ опиШи как я оформи тази питка,страШно ми хареса


Виж целия пост
# 9
Вчерашната ми питка за Св. Харалампий:


Виж целия пост
# 10
И аз се записвам с въпрос за оформлението на Пепика , отстрани не ми е ясно как се постига този ефект.

mari_eta   поздравления за формата и височината , в какъв съд печеш ?

Аз още издирвам перфектната тава за питки.

Пекла съм в йенската тенджерка , в обикновена тенджера и в обикновена тава , и все нещо куца.

Като има височина диаметърът й е малък и обратно.

Последно се чудих дали да не си купя форма с падащо дъно , хем за питки хем за торти , но всички , които видях бяха с диаметър 26 см и височина 6см  Confused

Виж целия пост
# 11
Засега се записвам да следя темата, а скоро се надявам да успея и да се похваля с някое творение  Flutter
Виж целия пост
# 12
The_Sunrise , пека в долната част на електрическа тенджера, от едно време, ама не я сменям за нищо на света. Никъде вече не може да се намери толкова висока, стените имат лек наклон и ми е точно за моята си доза Peace.
Виж целия пост
# 13
Да , знам ги , Лабрекс беше казала ,че и тя пече в такава ,но майка ми няма за съжаление.

Трябва да подпитам свекървата  Whistling
Виж целия пост
# 14
Пепика,ти както винаги ни изненадваш с нещо красиво!Много хубаво оформление-пълна си с идеи!  bouquet Може ли да ти открадна идейката някой път?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия