Видеонаблюдение вкъщи-дайте съвет

  • 3 447
  • 9
Предстои ми да наема гладачка,
иска ми се отвреме на време да виждам какво се случва, не държа на супер качество
имате ли видеонаблюдение вкъщи-монтиране на камери и система през компютъра е 400 лева, което ми е много
гледам че БТК предлагат някаква услуга уеб камера -знаете ли какво представлява?
има ли някакъв по-евтин вариант?
Благодаря на отзовалите се
Виж целия пост
# 1
че каква е тази система  newsm78
30 лв за Интернет (моя)
30-40 лв. за камера... (моята, някакъв филипс... че и колко по-евтинки дървета има)
пускаш си някаква програма(примерно скайп) между 2та компютъра и гледаш он- лайн или пускаш нещо на запис и после гледаш
това по мои сметки е 60-70 лв.

... уф не знам нещо не ми е по вкуса биг брадъра .... 'що не поостанеш с човека/оставяй детето в началото за по малко с нея 
Виж целия пост
# 2
И аз предлагам същото - една или няколко уеб камери и програма за тях. Пускаш компа и излизаш. Настройваш си компа да имаш достъп през нета, някоя remote administrator  или друга програма. Влизаш в компа, гледаш камерите. Ако са няколко ще имаш поглед върху всички стаи. Можеш и да записваш логове. Има настройки тип - на всеки 5мин записва по 5сек. Или по 3сек на всяка минута. Ще експериментираш кое хваща според теб най-добре движенията.
... уф не знам нещо не ми е по вкуса биг брадъра .... 'що не поостанеш с човека/оставяй детето в началото за по малко с нея 
Абе доверие... то като е майката (или друг близък) наблизо нещата стоят по един начин, а оставен чужд човек сам с детето за цял ден........ Обаче аз, лично, бих предупредила, че имам начин за надзор, да си знае.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви,
 Peace
иска ми се някой който има направено нещо подобно у дома да каже как  къде е камерата , програмата и тн
Виж целия пост
# 4
На работа имахме такива монтирани камери.За цени не мога да ти кажа,но тия камерки който се ползват за скайпа няма да ти свършат работа.Трябва да са монтирани някъде горе  на тавана в някой ъгъл за да може да обхваща цялата стая.Бъди готова и за множество кабели(това нещо мен ме влудява).
Върви и питай в някоя друга фирма и така докато намериш най-изгодния за теб вариант.
Виж целия пост
# 5
Аз не знам доколко е законно, в смисъл, нищо че си в къщата си, ако човекът не е съгласен, може и да нямаш право.
Трябва да проучиш законово.
Ние имаме видео наблюдение, но е външно, към входната врата и към двора. Доста скъпо излезе, но мъжът ми се кефи, на маркова техника. Доколкото знам камерите не са толквоа скъпи. По скоро двр-а (записващото устройство).
А ако искаш има начини и през нета.
Не съм сигурна, че уеб камера, ще се вижда като хората, освен това, ако ти спре тока, спре компа, дропне нета и т.н.
Виж целия пост
# 6
Няма да има проблеми със закона Peace
Виж целия пост
# 7
На работа имахме такива монтирани камери.За цени не мога да ти кажа,но тия камерки който се ползват за скайпа няма да ти свършат работа.Трябва да са монтирани някъде горе  на тавана в някой ъгъл за да може да обхваща цялата стая.Бъди готова и за множество кабели(това нещо мен ме влудява).
Върви и питай в някоя друга фирма и така докато намериш най-изгодния за теб вариант.
Ако тръгне да го прави професионално то няма да е никак евтино. Иначе може всичко, камери  с насочване и променлив фокус, да виждаш как изглеждат дупките на копче в другия край на стаята, ама  Money .
Виж целия пост
# 8
не искам фирма , не ми се дават толкова пари
чувала съм , че хората си правили с уеб камера , самоделка , но не съм намерила кой да обясни как става
Виж целия пост
# 9
не искам фирма , не ми се дават толкова пари
чувала съм , че хората си правили с уеб камера , самоделка , но не съм намерила кой да обясни как става


че какво има да се обяснява newsm78
уеб камера, с по-дълъг кабел.Слагаш я, където искаш и готово. Предполагам, ако не можете да се справите в някой РС магазин ще ви ориентират.... пък може и да ви помогнат с монтажа срещу извесна сума, който няма да стигне посочената в стотици 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия