маска за лице почистваща като козметик

  • 9 619
  • 34
чувалили сте за пилинг маска която издърпва всички нечистотии от лицето(комедони, черни точки..) моля да ми кажете марка, цена и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
пробвай Талодерма-анти акне/около7 лв/,или 3в1 на гарние- 8-9 лв Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам тази


Много добре ще ти почисти лицето. Понеже е на прах трябва да се смеси със активатор. Нанасяш я на цялото лице, вкл. и зоната около очите, стоиш с нея около 20-30 минути, като внимавай през това време да не си движиш въобще лицето - да се усмихваш,  да говориш и т.н. защото се напуква. Стяга много(повече отколкото белтък). Ако я правиш за първи път ще ти покаже къде са проблемните ти зони - суха кожа, възможна поява на бръчици след време, къде не нанасяш достатъчно крем - на тези места маската се напуква или се подува като мехур. Сваля се с топла вода. След това кожата ти става невероятно мека, чиста и сияе. Използвай я веднъж или два пъти седмично. Понеже има лифтинг ефект, освен че почиства в дълбочина, след време кожата става видимо по-здрава и по-стегната. Количеството на маската е голямо и отива за много време - за едно нанасяне трябва около чаена лъжичка. Цената й е 40,13 лв.
Виж целия пост
# 3
Откъде се купува тази маска?
Виж целия пост
# 4
Записвам се да следа темата.
Виж целия пост
# 5
А дали е подходяща за млада кожа ?
Виж целия пост
# 6
чувалили сте за пилинг маска която издърпва всички нечистотии от лицето(комедони, черни точки..) моля да ми кажете марка, цена и т.н. Simple Smile

Чак пък да "издърпва" newsm78 .....Досега не съм чувала за маска която да замести механичното почистване на лицето .
Виж целия пост
# 7
една моч причтелка ходеше на козметичка която и почистваше лицето с такава маска, а иначе по магазините съм виждала само лентички
Виж целия пост
# 8
Това намерих за тази маска - http://www.flp.bg/bg/P_Facial-Mask-Powder_bg.htm
Виж целия пост
# 9
Как става поръчката от въпросния саит ?   www.flp.bg
Виж целия пост
# 10
За първи път виждам тези продукти. Май че се разпространяват само чрез дистрибутори, поне така го разбирам аз, като чета това.
Виж целия пост
# 11
Уви да.
Аз пък няколко пъти съм срещала линкчета към този саит, пак в бг  мама Simple Smile

Моля, ако някоя дистрибуторка чете темата да се включи незабавно Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Как става поръчката от въпросния саит ?   www.flp.bg
Чрез дистрибутори се поръчва.Аз ползвам друга тяхна маска с алое и морски екстракти и съм страшно доволна.Като цяло козметиката и добавките на Форевър на мен лично ми се отразяват страхотно.
 
Виж целия пост
# 13
чувалили сте за пилинг маска която издърпва всички нечистотии от лицето(комедони, черни точки..) моля да ми кажете марка, цена и т.н. Simple Smile
Няма такова животно  Joy. Няма маска, която да замести козметик  Naughty. Не съм от бранша.
Виж целия пост
# 14
Маската е подходяща за всеки тип кожа. Само тези които са алергични към глината трябва да внимават, защото маската съдържа каолин. Самата маска се смесва с активатор - това  е лосион, който е 100% чисто алое, от което са махнати само фибрите. Може да се използва и отделно, но при маската е задължителен, защото с него тя става на рядка кашичка (самата маска е под формата на пудра).   Това е продукт на Форевър и както казаха по-нагоре се разпространяват с дистрибутори. От сайта можеш да си поръчаш само ако имаш дистрибуторски номер, ако не - си го поръчваш на човек, който е дистрибутор  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия