Ден след ден,час след час, ФЕВРУАРСКИТЕ мъници идват при нас...

  • 15 508
  • 287

 
Останахме 74 бъдещи мами, очакващи 74 големи наслади...
Натисни ТУК ,или пък,за да видиш най-новото ... ТУК

Кристиян - 1300гр.,нормално раждане, на toni_83 /термин 2.02/

      
Радмила - секцио,2250гр.,46 см. на Geia /термин 28.02/

       
Иво -секцио,4320гр.,53см.,на remira         Ганчо-норм. раждане,2550гр.,48см.,на Svetla70

Катерина - секцио,2750гр.,45см., на SvetliD /термин 4.02/
Вяра - секцио,3490гр.,49см.,на Estirka /термин 6.02/

     
Ангел - секцио,4020гр., 54см.,на PIS74f    Пламена - секцио, 3350гр.,50см., на Mia66
   

Стоян - нормално раждане,2570гр.,46см. на dida_p /термин 13.02/

Михаил- 2800гр.,50см. на Siolina /термин 1.02/

           
Самуил - нормално раждане,2790гр.,49см.,на g_dimp          Ралица - секцио,3200гр.,50см., на Dorabella
Калин - секцио,3640гр.,52см., на mmtomova /термин 5.02/

Илиян - нормално раждане,2950гр.,49см., на lukrecciana /термин 1.02.09/
Енчо - секцио,4500гр.54см., на Рися /термин 14.02/

Даниела - нормално раждане,2750гр.,48см., на бульовче /термин 2.02/
Георги - 3250г, 49см-на Niunia /термин 8.02/

Яна - секцио,3350гр.,49см., на viev_3003 /термин 3.03/

       
Венци - секцио,3400гр.,50см.,на cutesmallcat        Александър -нормално раждане  - 3600гр., на larakroft1
Белослава -  секцио,2750гр.,48см на naiema /термин 6.02/

         
Габриела - 3850гр.,51см., на tutubutu         Хилендара -3100гр.,50см,на Мартеничка

Красен - нормално раждане,3700гр.50см, на Бори1

           
Андрея - норм. раждане,2770гр.,48см. на betunga       Ясмина - 3380гр.,50см., на v.pluemper    
       
Елена - 2700г.,49см, на petrova_hg       Ванеса - секцио,2500гр.,48см., на kremucka
Деница - нормално раждане- 2855г, 50см на Anita27 /термин 3.02/
Катерина - 3200г, 49см - на Кристал /термин 03.02/
     
 
Борис - секцио,3250гр.,51см. на Emym     Никола - секцио,3500гр.,50см.,на hetera
     
   
Емил-секцио,3450гр.,52см. на Bobsi    Красимир-норм. раждане,2950гр.,50см., на kuco_pate
     
Йоан - секцио,3300гр.,51см., на autumnsphere     Мартин - секцио, 3050г, 52см - на zlatina_1982
Мартин - 3440г, 53см - на В_Н_Л /термин 02.02/
Деян - секцио - 3600г, 50см - на tumpi /термин 10.02/


Михаил - секцио,4300гр.,51см., на Малката Бухтичка /термин 14.02/
Вяра - 2870г, 48см - на vessito75 /термин 07.02/

Георги - 2450гр.,45см, и Атанас-2000гр.,43см - секцио - на foxy81
Кристиян- секцио, 3100г, 50см- на m.mega /термин 12.02/

София - 3350г, 50см - на Reni /Rylie/ /термин 02.02/

Жанет - 2850г, 48см - на zitka /термин 13.02/
Изабела - секцио - 3350г, 50см - на klawi /термин 08.02/
Руслан - 4050г, 54см - на Gall78 /термин 10.02/
Валентин - 3600г, 51см- на vesves /термин 17.02/

Виктор - секцио, 3400г, 50см - на konikonkoni /термин 11.02/
Християн - 3350г, 53см - на Савина1 /термин 06.02/
Надя - нормално раждане - 3070г, 50см - на Pampam /термин 01.02/
Полина - секцио - 2540г, 49см - на riccie /термин 16.02/

      
Ралица - секцио, 2960г - на Толо      Таня - секцио, 3650г, 53см - на zabche
Ивелина - секцио, 3700г - на teodora popova /термин 14.02/
Калина - секцио - 3650г, 51см на krasikoko /термин 12.02/
Габриела - нормално раждане, 3250гр.,48см. - на Qnush /термин 4.02/
Ая - 3220гр,48см. - на 26 /термин 12.02/
Радина - секцио - 3700г, 51см - на pippeg /термин12.02/
Йоан-секцио, 3100г, 50см - на ^desika^ /термин 12.02/
Михаил - секцио, 3700г, 52см - на Mecholana /термин 13.02/
Самуил - секцио, 3120г - на ladymax /термин 17.02/
Данаил - секцио, .......... - на Янита /термин 13.02/
Джордан - секцио,3100гр.,48см. на мама Албена13

Станислав - 3030г, 49см - на iva_angel /термин 08.02/
Димитър - секцио - 3550г, 51см - на vasi__k /термин 15.02/

Мартин - нормално раждане - 3350г, 50см - на mamuri /термин 13.02/

Иво - нормално раждане - 3270, 50см - на Dessi06 /термин 24.02/
Станислава - нормално раждане - 3250г, 50см - на РЕД /термин 07.02/

Белослава - нормално раждане - 3800г, 52см- на carbo /термин 02.02/
Eмануела - нормално раждане - 3200г, 51см - на vivi mm /термин 07.02/
Йордан - 3000г - на joana79 /термин 04.02 /
Йордан - секцио - 4000г, 50см - на mother-of-pearlS /термин 19.02/
Кристиан - секцио - 3300г, 49см - на bibi_iv /термин 16.02/

Красен - норм.раждане,3130гр.,49см. на DuBoTo DuBaHe
Виктор - секцио - 4300г, 52см - на sve82 /термин 21.02/
Александър - 3100г, 52 см - на Son4e /термин 22.02/
Ева - нормално раждане - 3000г, 49см - на wondertedy7 /термин 26.02/
Аглая - секцио - 3250г, 50см - на pebles07 /термин 10.02/

Мира - 3400г, 49см - на dessita_i /термин 10.02/
Моника - секцио - 3440г, 49см - на tesori /термин 24.02/
Дамян - секцио - 4250г, 53см - на Тonita6 /термин 10.02/
момченце - нормално раждане - 4125г - на krassina77 /термин 07.02/
Александър - секцио - 3250г, 50см - на pebles_g

Георги - нормално раждане - 3900г, 53см - на geri_kkoleva /термин 14.02/


Зарина - секцио - 3600г - на dideroncho /термин 21.02/



                                                                  
ангелчетата на МАРГО        и        ангелчето на PRETTY
37 и 29

8 срамежливци   

МАМИ С ОПРЕДЕЛЕНИ ДАТИ ЗА ПЛАНОВО СЕКЦИО



НАШИТЕ ТЕРМИНИ

     
stork-girl folie - София, първа бременност      
stork-girl juju^ - 26г.,София
Gift mihaellaa
stork-boy fesh1n_kaka - 40г.,София,втора бременност



Giftpolipoli - 26г., Добрич


stork-boy dafinka ivanova - 27 г., Банско, първа бременност
stork-boy fi1- 36г.,София.,второ дете



stork-girl gerganaj1 - 23 г., Шумен, първа бременност
stork-boy moloko81 - 27 г., Пловдив
                                           


stork-boy MamaZ - 31г., София, втора бременност



stork-boy marin4e - 26 г., обл.Пазарджик, първо дете

stork-boyAsprona - 24 г., София
stork-boy scotiana - 29 г., Велико Търново/София
stork-girlRumyana - 32 г., Нова Зеландия, втора бременност
stork-girlSilvi 1 - 23 г.
 
stork-boy Galiva - 32 г., София , първо дете
stork-girl gabborche- втора бременност

stork-boy Celina
stork-girl Нелинда
                                                                                 
stork-girlHeYkpoTuMa - 28 г., Варна

stork-boy *sisi-to* - 29г.
stork-boy lori_v - 30г., Пазарджик, второ детенце
 
stork-girl siqnie - 23 г., Балчик, първа бременност
Gift ruzka1-24г.,Перник,първа бременност
stork-boy ivkata26 - Генерал Тошево,втора бременност

stork-boy 4erveno6iika - Стара Загора

stork-girl blueberrygirl - 24 г., София, първа бременност
stork-boy duffy
stork-boy *hope - 27 г., Пловдив/Монреал, първо дете
stork-girl Жълтият Ламтурник - 29 г., Варна, втора бременност

stork-girl hamelionche - 26 г., Сливен, втора бременност
stork-boy radka80 - 29 г., Пловдив, първа бременност - раждане в Окръжна болница,Пловдив
stork-boy tortuga - 25 г., София
stork-boy werata 
stork-girl  ивка646 - Варна
stork-girlzorata - 30г., Добрич/Свищов
stork-boy Ce Dim - Пловдив, втора бременност

stork-girl Daya9 - 30 г., Ямбол, първо дете
stork-girl Elisana -31г., Перник, втора бременност - раждане в "Шейново",София
stork-girl Darima - 26г., Велико Търново, 1-во дете

GiftN a d i a - 29 г., София, втора бременност
stork-boy Inesita - 24 г., Враца, първа бременност
stork-boy elista - 28 г.
stork-boy yanast - 33 г., Банско, второ дете

stork-boyДики - 33 г., София
stork-boy sneja81 - 27г.,София
stork-girl alximika
stork-boy desita77, 31г., Варна, втора бременност


stork-girlkamelllia19 - 23 г.
stork-girlgguza - 36 г., София, първо раждане
stork-boy iveto_1979-втора бременност - раждане във Втора клинична база,д-р К. Поповски,Плевен

stork-boy nejno_cvete - 28 г., Пловдив - раждане във "Весела",Пловдив
stork-boy*Nor4ella* - 29 г., Русе, първа бременност
stork-girl Daneto22

stork-boyMayaG - 25 г., Варна
Giftnerkova   Gift MiraDiva
stork-boy sreburna - 28 г., София, втора бременност - раждане в"Шейново",София
stork-girl elfita, Пловдив - раждане в АГ "Селена",Пловдив
stork-girl cvetiberova-28г.,София,втора бременност
stork-boy ivonk-29г.,Варна,първа бременност
Gift iri_is-38г.

stork-boy Jessika123 - 29 г., София, първа бременност
stork-boy k.penkova - 30 г., Севлиево, второ дете
stork-boy Linkata - 33 г., Пловдив, второ дете - раждане в Окръжна болница,Пловдив
stork-girlioli - 28 г., Техеран -  Иран, първа бременност
stork-boy mjeec-23г.,Пловдив
stork-girl Sonty - 29г.,Белово

Giftsweetylady - 21г., Сандански
stork-boy Deskata - 26 г., София, 2-ра бременност
stork-girlTiffanyMishelle - 30г., Ню Йорк,USA,втора бременност
stork-boy dor77 -  32г.,София,втора бременност - раждане в Шейново,София
stork-girl vesi_n, второ детенце

stork-boy m@m@ - 30г.,София

      
      
      
      



Предишни теми:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  27 28 29 30  31  32 33  34  35 36 37  38  39  40 41  42 43  44 45 46 47 48 49 50 51

Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
Таблица на НЗОК
НОИ и обезщетения за майчинство
Обезщетение за бременност и раждане
Молба-декларация за получаване на еднократна помощ при бременност
Видове отпуск - лекция "С 9 месеца на училище"


Полезно за мама докато е бременна...
Календар на бременността по седмици  Още един календар на бремеността по седмици  Виж своето бебе  3D календар  Още един календар за бремеността  Триместър-калкулатор   Таблица на размерите на бебето по седмици  БИОЛОГИЯ НА ВЪТРЕУТРОБНОТО РАЗВИТИЕ  Бебето и майката в различните етапи на бремеността  Перфектна мама  Покачване на теглото по време на бременност  Тегло по време на бременност  Напълняването по време на бременност  Калкулатор за теглото по време на бременност  Тегло по време на бременност   Прегледи и изследвания при бременост  ХЕМАТОЛОГИЧНИ ПОКАЗАТЕЛИ Най-важните минерали за вашето дете  Лечение на простуда и грип по време на бременността  Информационна брошура за всички бъдещи майки от кампанията на Еврофутбол „Ние чакаме бебе”  Брошура – Имунизационен календар   Брошура –  “АЗ ЩЕ СТАВАМ МАЙКА" ПО ПРОГРАМА НА НЗОК "МАЙЧИНО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ”   Брошура - ОТ "О ДО 18"  ПО ПРОГРАМА НА НЗОК “ДЕТСКО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ”   Нормалното раждане - лекция "С 9 месеца на училище"  Здравословното хранене   
    Трети триместър       Девети месец   Девети месец   Седмици 31-40
 
 

...и след като се появи малкото съкровище...
ВСИЧКО,КОЕТО ВИ ИНТЕРЕСУВА ЗА КЪРМЕНЕТО        И ОЩЕ ЗА КЪРМЕНЕТО...
Хранене на кърмачката  Хранителен режим на кърмачката  Най-разспространените митове,свързани с кърменето Още интересни неща за кърмачката
Таблица за размери на бебе-момче от 0 до 2 години  Таблица за размери на бебе-момиче от 0 до 2 години  Развитие и полезна информация за бебето след раждането  Още полезна информация за бебето   Кожни проблеми при бебетата - лекция "С 9 месеца на училище"  Масаж и гимнастика за деца до 1 годинка   За бебетата от 0 до 6 месеца-съвети за бъдещи мами   Всичко за развитието на бебето от 0 до 1 година  Всичко,което ви интересува за бебето и детето  Всичко необходимо за хигиената на бебето  За бебетата  Всичко за бъдещата и настоящата майка   сп. Моето дете   Семейна библиотека  Хранене на бебето  Къпане на бебето-на английски   Детските болести  Диета след раждане

Линийки за бременност и др.

Онлайн магазини
ПАКОСТНИК     ДаНет     Кикиморско царство     ПАПАГАЛ     От А до Я     Family-bg     Даяна и Ники     Бебе +     VIP Baby     Малчо     Туити     Мони     Адриа 2001     Ванеса     Пумпал     Играчките     Щъркел     Стефи     ДЕЧИЦА     Мишел     Мони Трейд ООД     МегаШоп     Базар.БГ     Crazy Kids     SpeedShop    nani.bg    Веланас     За Детето     Тара     Марсел-тойс     Бг-Базар     С Мен За Мен      Вис Виталис     Хиполенд     Дева     Дибо      Беборани       LIMITED TOO-дрехи за детето и тийнейджъра       TREND TIMES- за играчки       Магазин за детето-играчки и аксесоари
Виж целия пост
# 1
цоп в новата тема.добро утро от мен ,мерси за закуската че  така ме мързи да си нарежа плодовете Laughingаз днес ще ходя на разходка с мъжо та може и при мен  най-накрая да има поне един признак за скорошно раждане.хубав ден на всички.Фокси стискам палци да е по бързо пребирането в къщи fingerscrossed
Виж целия пост
# 2
Добро утро на всички мами-бъдещи и настоящи.
Десика,здравей миличка!!!Много се радвам,че отново си тук,че всичко е наред и вече си спокойна вкъщи!!!

Надявам се Карбо и Ивето скоро да се оправят и всичко с тях да е наред Praynig

Моя малък мъж все повече ме изненадва.Предната нощ се храни на 4 часа и половина,а тази направи една пауза от 5 часа и половина.После отново яде на 3 часа,но какъв беше този здрав сън 5 часа...Но не искам да го насилвам,той си е човек и когато е гладен ще си каже.

Инче и ние днес сме на консултация за кърменето.Иначе доки още първия ден дойде в нас,за да види бебо и каза,че всичко му е наред,като изключим подсичането,което вече оправихме  Simple SmileДано е наддал бебко и си имам кърма.

Дорабела теб май ще те побъркат.Я не слушай кой какво ти казва.Убедена съм,че всичко е наред и днес ще разбереш,че бебе яде достатъчно.Да ти кажа и моето мило понякога малко ме дразни,той си е по цял ден вкъщи и вече взе да ме поизнервя...Но да се порадвам още малко на компанията му,защото от другата седмица вече ще е на работа и тогава сигурно друга песен ще запея.
За ушите и аз не смея да ги чистя.А в нослето слава богу не се налага за момента да слагам нищо,от време на време похърква,но съвсем малко и после се оправя.

Момичета,малко тъп въпрос,но имате ли идея кога след секцио вече може да се прави секс? Embarassed
А дали знаете кога ще мога да тръгна на фитнес?
Виж целия пост
# 3
Хопалла в новата тема, да се напълни с благи щъркелови вести Laughing
Фокси, дано скоро да си вземете момчетата  bouquet
Виж целия пост
# 4
добро утро от мен!
Да ни е честита новата темичка и да бъде изпълнена с благи щъркелови вести!
Успех на всички днес! Hug
Виж целия пост
# 5
Добро утро и от мен.Честити бебоци на всички мами от вчера и днес.Късмет на всички,които днес ще видят своите рожби.Макар,че ме няма в очакващите мами, още сме 2 в 1.Моето момченце и днес няма намерение да се появи,въпреки че нищо не се знае -до довечера има време.Много се надявам да се видим най-после до края на седмицата :baby_neutral:16-ти е чак в понеделник.
Стискам палци на ФОКСИ.
Виж целия пост
# 6
Нова тема, нов късмет:)
Успех на всички днес, да има само щастливи мами и здрави и пухкави бебоци!
Целувки на всички1
Виж целия пост
# 7
Добро утро, бонбонки!
Включвам се набързо докато помня какво съм чела и какво искам да кажа  Mr. Green
Момата заспа сладко, след като си "изпи" витамина и "закуси", сега е ред и аз да се погрижа за стомахчето си, а и за следващото хранене на бебка....

Добре дошла на Десика  Hug, като се посъвземеш чакаме разказ.

Дорабела, поздравления, че си успяла да наложиш храненето на поискване, а не под режим. Браво и на бебка, че наддава.
Педиатърката на Пламена също препоръча хранене под режим, също и около 200мл. вода на ден  Shocked, като дойде първия път у дома, ама аз се пях подковала още от болницата, че ще храня на поискване /така препоръчаха педиатрите там/, а и бях обработила и милото в тази посока. Той дори чете един материал за кърменето, който си разпространявахме тук преди доста време /цяла книга е/ и го приема напълно. Каква беше изненадата ни като ходихме на първи преглед при педиатърката и тя се произнесе точно обратното на това, което каза в къщи - да храня когато поиска, вода може да не пие - щом не иска, а и то в чайчето против колики си имало .... Та съвета ми е - довери се на майчинския инстинкт и прави това, което усещаш, че е добре за малката.

За почистване на нослето аз си взех ампули с физиологичен разтвор. Не се впръскват като аспиратора, а си капят. Като е запушено нослето капвам в ноздричките по 2-3 капки и чакам малката да изкиха секрета. А когато има нещо, което не може да излезе капвам от разтвора върху клечка за уши с ограничител и се опитвам да изчистя секрета, като въртя в едната посока. Ако не излезе - оставям така и след време пак пробвам.
Ушите почиствам пак така, като не трябва да се бърка навътре в ушния канал, а се почиства само ушната мида -  не, че има какво толкова да се чисти, затова и го правя на няколко дни.

hetera, за секса и спорта след секцио - аз питах лекарката ми като ми махаха конците от кога мога да спортувам, а тя ми вика: чакай малко, да спрат да текат лохиите, да минеш на контролен преглед /около 40 ден от операцията/ и чак тогава. Аз не съм точно по фитнеса много, но преди да забременея ходех на пилатес и плуване и мисля сега да започна с плуването. А за секса - сигурно е същото.

Хайде ще бягам да хапна докато не се е събудила ламята .... Laughing
Много  Hug от мен на всички очакващи щастливото събитие!
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от нас, да ни е честита новата темичка и само хубави новини в нея.
Ние сме добре, педиатърката вчера беше в къщи, бебка е добре, даже като ни изписъха, не бяхме свалили, а наддали 50 гр.Нямаме определен режим, но в повечето случай се будим на 3 часа, но вчера направихме пауза от 5 часа, неможем да сме само на кърма, че ми е малко, но се дохранваме.
Знаете ли кога трябва да си махнем превръзката и да почистим операцията.
Успех днес на всички.
 Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 9
Хетера, по принцип за спорт и подобни при секцио е 6 месеца периода на възстановяване на самата мускулатура. Така че си изчакай 6-те месеца и тогава ходи на фитнес.
аз съм много щастлива - малката снощи изсука 110 мл мляко. Много ме беше страх, че се е отказала от сукането, ама явно не е Grinning
Виж целия пост
# 10
Здравейте, сладурки!

Първо честито на всички нови мамчета! Да са ви живи и здрави рожбичките и много да папкат! Simple Smile

Успех и на всички, за които днес е денят! Дано мине леко и бързо и скоро да се гушкате! Hug

Добре дошли на завърналите се!
Деси, много се радвам, че сте добре и сте си у дома вече! Всичко мина, само радостта остана Simple Smile

Четох и предишната тема и малко позабравих какво имах да кажа, ама нейсе! Simple Smile
Весе, това с голямата пауза за ядене е все едно нас ни описваш от вчера насам. Направи през нощта една пауза от 5 часа и ми взе акъла! Ама то няма угодия - като яде често, защо яде, като не яде, защо не яде.... ooooh! ooooh!
Отново Яна ме изцели (благодаря! Hug) и таман да се шашна за леко зеленикавото ни ако от вчера и гледам тя е написала, че е нормално... Само дето не е така обилно, като преди, ама ще следя и днес и ще видим.
Нашата "болка" сега е педиатърката. Милото хич не я харесва, а и да си кажа правичката и аз й нямам много голямо доверие...Sad Сякаш леко ни претупва и говори общи приказки дето мога и от нета да си ги прочета... Нищо например не ми каза за Вигантола, който знам че е важно да се дава, особено на зимни бебета и то от към 20 ден, а тя ме вика за ваксина чак на 4-5 март... Не ми каза нищо за ваксините и възможностите, които имам да избирам, даже и да трябва да се купи по-хубавата, та сега ровя в нета, ама се чувствам много боса по тоя въпрос и не мога да взема решение. А като ги питаш докторите, се дразнят и викат "много четете!" Confused Не знам, препоръча ни я джи пи-то и се записахме при нея, ама ако искам да я сменя не знам как става, остави срама дето ще бера...
Пак ви надух главата с радини вълнения, за което ме извинете.. Embarassed
Да отминава вече тая неувереност, че не мога да се понасям! Такова човече никога не съм била, какво ми стана сега!?!?!??! Thinking

Весе, за фитнеса и секса - Ташков ми каза за секса - след като спрат лохиите, за фитнеса - след около месец и половина - коремни преси, но леко! И контролен преглед на около 40 ден, както и микробиология се пускало, много било важно!

Пак да ви питам за жълтеницата - мина ли ви? На мен още ми се струва леко жълт и май ще давам по малко водичка след хранене...

За хъркането - и нашия похърква, ама не смея да му капна в носа нищо. Вчера с една клечка за уши повъртях в една посока и извадих от едната ноздра нещо, може би изкихана кърма, защото не приличаше на друго.
Спирам да ви занимавам, че май съм най-досадната от всички  Mr. Green
Ама като ни го няма татето и по цял ден сама се чеша по темето и се чудя на това и онова, само вие сте ми другарчета, за което много ви благодаря!!! Hug Hug Hug
И момичета, радвайте се, че татковците са си при вас, че иначе е по-лошо, така поне има на кого да поплачете на рамото и да понавикате при нужда Wink

Фокси, стискам палци да си вземете скоро юнаците! Да си ги гушкате и храните и мачкате и...... Crazy

Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Искам да ви се похваляяяяяяяяяя:  Party 

Станах леля на малка принцеса Мира родена тази сутрин в 9:20ч, 3, 400 кг, 49 см от мама dessita_i

Мама и беба са добре. Hug Heart Eyes

сори тази тема не я видях Embarassed
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета,
Имам прекрасна новина Son4e - 30г.,Перник роди нормално прекрасно момченце на 10-ти в 23:40. Тежи 3100 и е 52 см. казва се Александър. Да им е жив и здрав!

Честито и на всички вас!Да са ви живи и здрави малките бебоци и много да ви радват.
На всички които им предстои раждане желая леко и безпроблемно.Знайте, че няма нищо по-прекрасно от това да си майка Heart Eyes



Виж целия пост
# 13
Привет и от мен,мами!!!!!От два дни съм с адски болка в стомаха и снощи отидох до спешното.Оказа се жлъчна криза.Имала съм 3 камъка вътре,удебелена и възпалена стена и още няколко придружаващи възпаления.Направо умирах от болка  newsm45 Искаха веднага да ме приемат за операция,но аз отказах.Както и да е!Оплаках ви се!Добре,че съм случила на мъж,че ме отменя във всичко свързано с бебка.
Сега се връщам да чета старата темичка!
На всички обебили се честито!
На всички завърнали са от болницата добре дошли сред нас!
Честито на мама Сонче!!!!!
Виж целия пост
# 14
Имам удоволствието да ви съобщя,че мама tesori e родила своята принцеска Моника.Тежи 3440 гр и е 49 см.Да и е жива,здрава,много слънчева и усмихната.Бързо възстановяване на мама!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия