контракция ли е частичното втвърдяване

  • 1 819
  • 2
Моля опитните мами да ми кажат контракция ли е когато ми се втвърди корема в ляво.Това ми се случва вече няколко пъти-усещам че ми се допишква леко,корема в ляво се издува на горе и става корав,а в дясно е мек като го пипам.Пия магнерот и нош па,защото имам ниска плацента и не трябва да получавам контракции.Бременна съм с близнаци в 22 гестационна седмица. newsm78Дали може бебето да се гъзи тзм и за това да се издува корема.............
Виж целия пост
# 1
Здравей,

да това са така наречените "фалшиви" контракции, получава се силно стягане на корема за около няколко секунди. Аз също имах такива, още преди 20 г.с. Не са приятни, кажи на лекаря си че получаваш такива и ако са много на често ще ти предпише други лекарства против контракции.
Виж целия пост
# 2
Safira, както Ники ти е обяснила това са т.нар фалшиви контракции. Аз имах такива от 17 г.с. и от тогава си пиех Магнерич 3 пъти по едно. Продължиха до края на бременността, но не съм имала никакви проблеми. Износих си бебето до 39 г.с., родих 7 дни преди термина. 
Понеже си с близнаци е добре да почиваш повече. Лека бременност до финала и здрави бебета!!! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия