Някой знае ли как се прави това?

  • 4 317
  • 16
Привет на всички!

Някой знае ли как се казва оформянето на разни фигурки върху кожата, които стоят по-бели от фона?
А как се прави?
Ето това сърчице например.http://media.snimka.bg/2129/010512390-big.jpg

Благодаря предварително на отзовалите се.
Виж целия пост
# 1
С изрязана формичка на сърцето, нанесена на избраното от теб място + много солариум  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
    Според мен с лепенка ( тип татуировка) преди излагане в солариум от тези за моментален тен ( в кабина се пръска с бронзанта).
Виж целия пост
# 3
Да, това са така наречените слънчеви татуировки. Залепяш лепенка в желаната форма и се печеш с нея, после мястото остава по-бяло.
Виж целия пост
# 4
И аз подозирах нещо такова, но не бях чувал за моментни солариуми.
С какво се различават от другите?
Виж целия пост
# 5
Нарича се спрей-кабина за моментален тен. На принципа на автобронзантите е. Преди процедурата трябва хубаво екфолииране на тялото, обаче тена е нетраен, получават се петна при падането му и цапа дрехите и бельото най-вече. А и не стои естествено.  Confused
Виж целия пост
# 6
Не ми звучи добре тоя моментален тен.
Ако приемем, че той отпада от избора, каква лепенка трябва да се ползва за обикновения солариум, който се прави на седмица по веднъж например?
Лепенката трябва да с трайна, за да издържи няколко месеца.
Не мога да допусна, че ако я слагам и махам всеки път, ще успея да я разположа на същото място и съответно петното ще стане разнесено.

Някой има ли опит в това?
Виж целия пост
# 7
      Mr Bean, пробвайте с временна татуировка ( тип лепенка). При повече внимание успява да се задържи около 10-13 дни, което е горе-долу достатъчно за постигане на някаква разлика в тена. След това е лесно да се наместят контурите наново.
      При мен този ефект се получи неочаквано, когато си бях залепила тату тип "бодлива тел"( преди години беше на мода) на ръката. Бях на море по това време и когато татуировката падна, си имах същата, но светла. Laughing
   Успех!
Виж целия пост
# 8
Може и с шаблон да е, но има и такива татуировки. Peace
Като истинска татуировка, само че не се вижда, ако нямаш тен. Бях гледала такива снимки и изглеждаха точно така.
Виж целия пост
# 9
Много е симпатично  Peace
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички, писали по темата.  bouquet  bouquet  bouquet


Може и с шаблон да е, но има и такива татуировки. Peace
Като истинска татуировка, само че не се вижда, ако нямаш тен. Бях гледала такива снимки и изглеждаха точно така.
За временна или постоянна татуировка става дума?
Виж целия пост
# 11
За временна или постоянна татуировка става дума?

Мислех си, че ставаше дума за постоянна, но пък сега намерих това - http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1928
Виж целия пост
# 12
Страшно секси.... дали ги няма по солариумите?????
Виж целия пост
# 13
Аууууу, това много ми хареса !  Grinning
Искам и аз такава татуировка  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Така изглеждат татуировките направени с бяла боя (постоянни имам в предвид).

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия