Странни костици отстрани на венците!!!

  • 4 586
  • 26
Днес докато мажех венците на бебо с Дентинокс гел напипах странни израстъци приличащи на малки костици, които боцкат, острани на самите венци от към бузката, на горната и на долната челюст по едно.Не са зъбки, защото са направо на самата страна на венеца, а не на горната и са много странни.Бебо от вчера е неспокоен и аз мислех, че го сърбят зъбките, но май се оказа, че са тези израстъци.Някой имал ли е подобни и аз не знам как точно да ги нарека...костици?
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала за подобни израстъци, потърси компетенцията на лекар. Не отлагай
Виж целия пост
# 2
Тези "костици" на мястото на кучешките зъбки ли са или ?
Виж целия пост
# 3
Да,от страната на кучешките са
Виж целия пост
# 4
Това са кучешките зъбки, първо така изглеждат като костици отстрани на венеца, после се наместват. Но от друга страна е доста мъничък за тези зъби...
Виж целия пост
# 5
Това са кучешките зъбки, първо така изглеждат като костици отстрани на венеца, после се наместват. Но от друга страна е доста мъничък за тези зъби...


Мъничък, мъничък, но вече нищо не ме очудва. Едно дете от съседния вход, голямо колкото Констанца, беше на 2м, като му избиха кучешките. И после една празна уста, само с кучешки зъби вътре  Mr. Green.
Виж целия пост
# 6
Права си, виждала съм и аз подобни случаи.
Виж целия пост
# 7
Дано е това.Благодаря Ви, а ние със сигурност ще посетим лекаря, ама исках да проверя дали на някоя мама й се е случвало подобно нещо!
Виж целия пост
# 8
аз не съм забелязвала подобно нещо
Виж целия пост
# 9
Най-добре се консултирай с лекар,за да си сигурна!
Виж целия пост
# 10
И според мен са зъбките ,но ако те притеснява заведи бебо до педито.
Виж целия пост
# 11
Представям си как го "дращи" това от вътрешната страна на бузките Sad. Не отлагай консултацията.
Виж целия пост
# 12
Не съм имала такива оплаквания
Виж целия пост
# 13
Представям си как го "дращи" това от вътрешната страна на бузките Sad. Не отлагай консултацията.
Ма те пробили ли са венеца? Май не... Thinking
Иначе със сигурност за зъбки...прозират, но не е гаранция,
че ще пробият скоро. Кучешките пробиват доста след резците...
Виж целия пост
# 14
Представям си как го "дращи" това от вътрешната страна на бузките Sad. Не отлагай консултацията.
Ма те пробили ли са венеца? Май не... Thinking
Иначе със сигурност за зъбки...прозират, но не е гаранция,
че ще пробият скоро. Кучешките пробиват доста след резците...

Ами щом става въпрос, че се напипват костици, аз разбрах, че сигурно са пробили. Незнам. Дано да не съм разбрала. Иначе сигурно "дращи".

Не съм имала такива оплаквания

И аз не съм имала такива оплаквания Naughty. Тук става въпрос за дете с такива. Ама то като трупаш точки, много не те интересува.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия