Масло "Президент" променено?

  • 2 802
  • 13
Искам да попитам тези от вас, които ползват масло "Президент", мислите ли, че напоследък е променено? Понеже вече от много време само такова си купувам, напоследък ми се струва, че има по-различен вкус и мирис - по-лош от преди. Например като го размазах на препечени филийки и ми замириса на мас. Това впечатление е вече от няколко поредни опаковки.

Не е изключено и да си измислям, но ето че и новата опаковка, която взех, не ми мирише толкова хубаво както преди...  Confused
Виж целия пост
# 1
Не съм забелязала промяна.
Виж целия пост
# 2
Миналия месец купувах последно хубаво си е, но аз вземам по 500гр опаковка. Сега тъкмо свършва дано не са го променили наистина.
Виж целия пост
# 3
И аз вземам само такова масло, но не ми се струва променено.
Виж целия пост
# 4
И на мен не ми се струва променено. Ползвам само такова масло от близо година и половина. Аз взимам голяма опаковка от МЕТРО като каъпче.
Виж целия пост
# 5
Аз взимам само в кутийка , пакетчетата ми се различават по вкус , но може и  да си внушавам .
Виж целия пост
# 6
аз също не съм забелязала разлика.
Виж целия пост
# 7
И аз взимам само такова масло от доста години, независимо от опаковката или разфасовката, не съм забелязала промяна и се надявам да няма и занапред!
Виж целия пост
# 8
Не съм усетила промяна, купуваме от това в кутийките.
Виж целия пост
# 9
И аз взимам само такова масло от доста години, независимо от опаковката или разфасовката, не съм забелязала промяна и се надявам да няма и занапред!

Това е и моето мнение.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви за отговорите. Значи моя вкус се е променил. Аз взимам 250г пакетче, но ще сменя разфасовката и ще пробвам кутийките.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви за отговорите. Значи моя вкус се е променил. Аз взимам 250г пакетче, но ще сменя разфасовката и ще пробвам кутийките.

Може партидата да се е случила такава.
Виж целия пост
# 12
Последните пъти като съм вземала, имаше друг вкус. newsm78
Много съм капризна на масло и, за това се бях спряла на него през последните години.
Виж целия пост
# 13
Аз веднъж се излъгах да купя "Президент".
Има вкус на чист маргарин,а очаквах едновремешното масло  Rolling Eyes
Може да съм уцелила някоя лоша партида  Thinking
Преди това бях взела "Верея" и беше мнооого по-автентично от "Президента"  Laughing
Определено мисля,че спекулират с цената.Няма покритие  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия