Много въпроси относно мляко и млечни?!

  • 389
  • 4
Здравейте!
Дъщеря ми е на почти годинка, досега е захранена с краве и козе сирене, опитала е и кашкавал два пъти, съвсем от скоро. Прочетох в "Библиотеката", че вече може и други млечни, а именно чедар, гауда, кисело мляко! Споделете марки, от които сте доволни и които ползвате за децата си. И още нещо, досега никога не съм давала АМ, а кърменето е по-оскъдно вече. Предвид факта, че млякото трябва да преобладава в менюто, кога и как да го давам? Не ползваме шише, всъщност шишето не ни е познато на нас и се чудя какво да правя? Може ли кремчета с прясно, различни разновидности на плодово кисело и въобще всякакво инфо ще ми е от палза! Помагайте моля! Praynig
Виж целия пост
# 1
Не е ли вариант да й даваш адаптирано мляко от чашка? Сигурно пие от чашка вече?
За млечните (сирене и кашкавал) точно сега като текат дебатите кои са истински и кои не, сложно е...
Същото и за киселото мляко. Предполагам затова доста майки квасят мляко у дома.
Виж целия пост
# 2
Бу, благодаря ти! Hug Да, определено е сложно с млякото, тъй като тя не иска да пие АМ въобще. Иначе пие от чашка отдавна. Шишето беше в употреба само първите дни и от тогава съм го прибрала. Категорично отказва! Иначе, принципно може вече кисело, нали? А някакви отзиви за това Био сирене и мляко? И с какво да заменя АМ, май с нищо не мога.....?! Sad
Виж целия пост
# 3
Може кисело мляко, да Grinning Тя е вече голяма.
Но то е значително по-бедно от АМ, което все пак е съобразено с хранителните нужди на детето, така че няма да може пълноценно да замести млечно хранене.
Може щом не иска АМ (пробвала ли си други вкусове?), да пробваш да даваш смесено с каши и пюрета?
За Био сирене и мляко има добри отзиви. Провери, прочети, разпитай - действително, с други млечни, като сирене и кашкавал, може да се осигури адекватен прием.
Виж целия пост
# 4
Пак благодаря!  bouquet Hug
Относно видовете АМ, пробвала съм няколко, но не иска въобще! Confused Иначе хапва кашите на Милупа с адаптирано, с удоволствие и затова донякъде съм спокойна. Hug Колкото до Био продуктите, проверила съм ги и мисля да купувам и да й давам, щом и ти "разрешеваш". Wink Hug
Много, много ти благодаря!  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия