Мнение за "Контракт сити" - има ли недоволни?

  • 4 730
  • 1
Много ви моля, споделете впечатления от този строител. Преди година-две, когато търсех отзиви почти не открих такива. Т.е. попаднах на едно-две мнения, които бяха положителни, но уви сега нещата не изглеждат така розови. Интересува ме има ли недоволни от тях и какво по-конкретно е предизвикало това недоволство? Предварително благодаря за отговорите Simple Smile.
Виж целия пост
# 1
ЗДРАВЕЙ,
и мен в момента ме вълнува тази тема и тръгнах  да се ровя из нета. Това , което мога да споделя е , че родителите ми се включиха преди 2 г. за апартамент в Младост, който вече е готов и са много доволни от избора без да имат кой знае каква предварителна информация за фирмата. Просто голям късмет. Още не е обзаведен апартамента, но казват, че всичко е изпипано на ниво -  например тръбите на парното минавали някак си под пода, което в комбинация със съвременните изолации, които използват в строителството, прави апартамента супер топъл, въпреки че  още е необитаем. Сградите им имат задължително портиер, облагородяват си пространството около блоковете, правят и детски площадки. Мисля че фирмата е доста стабилна и строят с  доказано качество - поне по мои наблюдения, а  тук около нас има доста техни блокове.
Ако накой друг има наблюдения, моля са сподели
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия