тен без слънце

  • 4 048
  • 18
подариха ми едно лосионче на NIVEA  за искуствен тен много съм доволна от него, а сега не мога да го намеря никъде, влизах и в сайта на NIVEA но и там не го намерих!!!
Моля препоръчайте ми нещо за изкуствен тен което да не става на петна и да е трайно поне 2 дена newsm17
Благодаря ви предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Имах го това на Нивея, но според мене беше ужасно...бях цялата оранжева. По принцип всичките фирми имат такива лосиони, сещам се в момента за Лореал и Гарние
Виж целия пост
# 2
И аз бях пробвала такъв лосион,но също не съм доволна,да не говорим,че като облека нещо светло..бяло...и после  как се изцапва... ooooh!
Както е написала Jaquie   и аз се сещам за тези марки..
Виж целия пост
# 3
Ако искаш равномерен и траен шоколадов тен забрави за Nivea, Garnier, Loreal и Dove.
Пробвай пяната на Piz Buin и млякото на Carotten
Виж целия пост
# 4
Пробвала съм какви ли не продукти за тен Лореал,Гарние,Ейвън и др.,резултата винаги е бил ужасен оранжев тен и петна.Въпреки пилинга,който си правех преди нанасянето на лосионите Confused....С две думи за мен това са боклуци.
Виж целия пост
# 5
Ако искаш равномерен и траен шоколадов тен забрави за Nivea, Garnier, Loreal и Dove.
Пробвай пяната на Piz Buin и млякото на Carotten


благодаря ще ги пробвам
Виж целия пост
# 6
Пробвала съм какви ли не продукти за тен Лореал,Гарние,Ейвън и др.,резултата винаги е бил ужасен оранжев тен и петна.Въпреки пилинга,който си правех преди нанасянето на лосионите Confused....С две думи за мен това са боклуци.
Teзи, които си изброила са боклуци  Peace
Виж целия пост
# 7
Ако искаш равномерен и траен шоколадов тен забрави за Nivea, Garnier, Loreal и Dove.
Пробвай пяната на Piz Buin и млякото на Carotten


благодаря ще ги пробвам
Дано и на теб да ти харесат.  Simple Smile На мен лично пяната Piz Buin ми харесва повече, тенът изгежда много естествен.
Виж целия пост
# 8
Пробвала съм какви ли не продукти за тен Лореал,Гарние,Ейвън и др.,резултата винаги е бил ужасен оранжев тен и петна.Въпреки пилинга,който си правех преди нанасянето на лосионите Confused....С две думи за мен това са боклуци.
Teзи, които си изброила са боклуци  Peace
Не са само тези,и някакви от аптеката имах  купувани   newsm78 и те не струваха  Thinking.Ще пробвам тези,които си препоръчала и ще видим,но към лятото,не сега  Peace
Виж целия пост
# 9
zapisvam se da sledq temata
iska mi se da probvam s ne6to hubavo poneje i az imam gor4iv opit za tova 6te sledq mneniqta
Виж целия пост
# 10
Ако искаш равномерен и траен шоколадов тен забрави за Nivea, Garnier, Loreal и Dove.
Пробвай пяната на Piz Buin и млякото на Carotten

а горе-долу на какви цени са  Grinning
Виж целия пост
# 11
И аз съм заинтересована!  Naughty На какви цени са и откъде ги взимате? Praynig Става въпрос за  Piz Buin и Carotten!
Виж целия пост
# 12
Carotten е 10-15 лева май, а Piz Buin са по-скъпи, но колко точно не знам. Thinking
Виж целия пост
# 13
Carotten е 10-15 лева май, а Piz Buin са по-скъпи, но колко точно не знам. Thinking

благодаря ти!   Peace Grinning
Виж целия пост
# 14
А Piz Buin за постепенно потъмняване ли е?
Всеки ден ли се мажете или само веднъж и имете тен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия