Как съобщихте на таткото?

  • 11 948
  • 210
Здравейте мами,
как съобщихте на таткото новината за бременноста? Изчакахте ли известно време или съобщихте новината на секундата? А таткото адекватно ли реагира?
Виж целия пост
# 1
Първият път беше в командировка , изчаках го вечерта да се прибере и му казах.Приготвях вечеря в кухнята .
Той ме прегърна и стояхме така щастливи и прегърнати не си спомням колко време  Simple Smile
Вторият път - (беше непланирана бременност)  влетях объркана и разплакана с теста при него и му казах :Бременна съм , ами сега ! Той стана от стола и ме прегърна и каза :Спокойно , всичко ще бъде наред , знам че ще ни бъде трудно , ама ще се справим  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Беше планирано. Просто се прибрах и му казах.
Виж целия пост
# 3
Ами нищо специално и двамата очаквахме,защото опитвахме от няколко месеца.

Малко бяхме увесили носове вече,но като видях теста не се стърпях и му казах.Предствях си,че ще му го кажа по някакъв по-специален начин,но не устисках.
Виж целия пост
# 4
Той стоеше до мен и чакаше да види резултата от теста. Понеже не беше планирано аз изпаднах в шок като видях 2 чертички, вдигнах един хубав скандал и така... после се успокоих де Mr. Green а мъжо беше много щастлив Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Аз си бях в Пловдив,а той си беше в къщи (в София) бутаха старите гаражи и бараки с баща му.Аз си направих теста и му пратих смс ,"татенце честито".Беше планувано.След известно време ми звъни ,когато останал сам.Пита ме сериозно ли тоста се трудихме Laughing и така.Ми не знам как е реагирал,защото не го видях лично.Но със сигурност щастлив,много го искахме.
Виж целия пост
# 6
"опита май е успешен"
Виж целия пост
# 7
Гледаше колоездачна обиколка на Франция.
(предаване, което, докато тече, в къщи всички стоиме мирно
и си контактуваме жестомимично)
Каза: "Аха. Добре. МрЪдни, че ми пречиш!"
...и след пет минути: "Каквооооооооооооо???" Shocked
А аз: "Ми нищо. Ще ставаш татко" Whistling
...после млъкна, загледан още в тивито
(явно асимелираше), докато не рипна и ме гушна  Crazy

...това беше първия път. За втория беше подготвен Wink
Виж целия пост
# 8
Използвах най-изтърканата фраза: "Бременна съм.", а той отговори: "Браво на нас!". После ме попита дали ще се омъжа за него, а аз отказах.
Виж целия пост
# 9
След като видях,че сме успяли,започнах да се чудя как да му съобщя.
Взех теста,опаковах го,сложих го в една малка кутийка с панделка и тръгнах да го взимам от работа.Той се качи в колата,а аз с ето такава усмивка  newsm47 му поднесох кутийката.Той я отвори и ме прегърна мнооого силно и продължително.През целия ден само вървяхме и се подхилвахме.Имах чувството,че не стъпвам по земята от щастие.И двамата нямахме търпение да кажем на целия свят за щастието си!

П.С. Кутийката с теста и до ден днешен му седи в жабката на колата!   loveuuu
Виж целия пост
# 10
Използвах най-изтърканата фраза: "Бременна съм.", а той отговори: "Браво на нас!". После ме попита дали ще се омъжа за него, а аз отказах.
...ама после той затвърди, пак те попита,
а ти пак отказа, а? Wink Joy
Виж целия пост
# 11
Ами нищо специално и двамата очаквахме,защото опитвахме от няколко месеца.

Малко бяхме увесили носове вече,но като видях теста не се стърпях и му казах.Предствях си,че ще му го кажа по някакъв по-специален начин,но не устисках.
И аз горе -долу  така , само дето му го казах по време на спор Simple Smile. Представях си , че като се случи , ще измисля някакъв специален начин.Нищо подобно след 7 месечно опитване и след като видях положителния тест, малко се обърках нищо че беше искано и планувано и от двама ни бебе. Може и от хормоните да е било, но изведнъж се почувствах несигурна - знаех от два дена, че съм бременна но си мълчах. Казах му вечерта, като се прибра от работа и се сдърпахме за нещо и той ми заяви , че от седмица-две съм супер сприхава и намръщена и само се заяждам с него. И така по време на спора му тикнах теста под носа и му казах "Аз май съм бременна", без усмивка , без нищо. Зарадва се много, но дълго време след това си мислеше , че съжалявам и че не искам бебе вече  Laughing. Вярно е това , че да си бременна си е диагноза и то тежка, особенно към края Laughing
Виж целия пост
# 12
Заедно чакахме какво ще покаже теста и ,хоп,двете чертички.На мен сърцето щеше да ми изхвръкне,започнах да скачам из стаята.Той,като по-уравновесена личност,запази външно самообладание,но пък като се поокопити ,си пролича радостта му...Впрочем,още  пазя теста
Виж целия пост
# 13
По телефона
Виж целия пост
# 14
И той квоооооооо? Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия