Кърмата като лекарство?

  • 2 946
  • 18
Бебка има хрема още от изписването от родилния дом.
Капя физиологичен разтвор в нослето,правихме и изследване на секрета - излезе чисто.
Майка ми ме посъветва да капвам и по малко кърма в носа - смятате ли,че може, някой правил ли го е? Thinking
Виж целия пост
# 1
Незнам дали ще помогне но 100% няма да навреди така че опитай. И ние бяхме така и лекарката каза да и слагам вит.ц и физиологичен разтвор в носа.
Виж целия пост
# 2
Да и на нас също ни препоръчха витамин ц, но ме е страх ,че дразни на лигавицата на нослето....и вече не го капя.
Виж целия пост
# 3
Капех на Мария-Никол по една капчица в очето, защото до към 5месец гурелясваше. Кърмата е лечебна. Мисля, че няма да навреди.
Виж целия пост
# 4
Можеш да опиташ, но мъничко.
Виж целия пост
# 5
На мен сашто са ми препорачвали да слагам витамих Ц  слагала сам няколко пати но мисля 4е не е правилно може би наистина дразни лигавицата .За очите при кониктивид знам 4е кармата помага много даже лекува.Но за носа не знам но може да опиташ ако ви помага пишете .Успех
Виж целия пост
# 6
Аз лично не съм правила подобни експеримнти и не мога да кажа от личен опит-вреди или не вреди.Лично за себе си не бих сложила и ми е чудно,тия които смятат,че е безобидно дали са го изпробвали върху своите бебета или просто си приказват да не заспят.
КОНИКТИВИД-а е ново заболяване за мен,но се радвам,че вече е намерено лечение за него.
Виж целия пост
# 7
Кармата  можеш  да  капеш  на всякъде.В очи  в  нос ле  нищо не  вреди.Хубаво  е  директно  от  гърдата  във  нослето  по  1-2  капки.Имам  приятелка  детето  и  е  набор  на  моя  син  2.2  месеца  и все още  го  кърми  постоянно  му  капе  карма  за  хрема.
Виж целия пост
# 8
Капех на Мария-Никол по една капчица в очето, защото до към 5месец гурелясваше. Кърмата е лечебна. Мисля, че няма да навреди.
Peace
Виж целия пост
# 9
Кърмата е благоприятна среда за развитие на бактерии. Ако е бактериална инфекцията, слагането на кърма е наливане на масло в огъня. И да, ще навреди!
За мен кърмата е само храна, не й придавам никакви магически свойства, слагала съм и ще я слагам само в устата.
Виж целия пост
# 10
Кърмата е благоприятна среда за развитие на бактерии. Ако е бактериална инфекцията, слагането на кърма е наливане на масло в огъня. И да, ще навреди!

Мъхъм! Ако не се знае какво е, не бих рискувала. А ако не е болестно състояние, не виждам защо да се слага каквото и да било.
Какво изследване правихте? За стрептококи?
Виж целия пост
# 11
Бебка има хрема още от изписването от родилния дом.
Капя физиологичен разтвор в нослето,правихме и изследване на секрета - излезе чисто.
Майка ми ме посъветва да капвам и по малко кърма в носа - смятате ли,че може, някой правил ли го е? Thinking

След като сте правили изследване на секрета и резултатите са негативни за бактерии , няма проблем да капеш по малко кърма. Но аз лично бих наблегнала повече на физиологичния разтвор.
Виж целия пост
# 12
Кърмата е сладка и ще полепне в ноздричките на детето, едва ли е много подходящо средство за лечение на хрема.
Виж целия пост
# 13
Искам да кажа 4е просто си изразявам мнението ,лично сам свидетел че кармата помогна на една вазрасна жена която имаше конюнктивид и кармата много и помогна ако искаш ми вярваи ШОКОЛАДЧЕ виждам че освен да се заяждаш с хората друго не знаеш
Виж целия пост
# 14
Аз не бих го направила. Вит. ц също не бих сложила. На толкова малко бебе, физиологичният разтвор е достатъчен според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия