РУСЕнски мадами АПРИЛ ще стават мами!2009

  • 3 463
  • 50





ние сме :


 
  Two Hearts 7 април Two Hearts

kambichka   stork-boy




Two Hearts 8 април Two Hearts


qnika stork-girl


Two Hearts 10 април  Two Hearts

atlantica stork-boy


Two Hearts 11 април Two Hearts

ани4ka stork-girl




  Two Hearts 14 април Two Hearts

*dessi* stork-girl

Vili Shildarova stork-boy

Stelavi  stork-boy








Ако някой иска да бъде добавен да ми пише на лични
Виж целия пост
# 1
БРАВО АНИЧКА,СТРАХОТНА ТЕМИЧКА!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Момичета кажете си мнението за кошарките от предната темичка Peace
Лека и приятна вечер с нежни ритничета Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Здравейте момичета,
много сте милички с мен,и много ме радвате Hug Heart Eyes!Признателна съм ви!

аничка,ти си спец вече,а темичката си я оформила чудно  bouquet

Отново ви благодаря за успокоителните думи,и подкрепата, ,имах(и имам) нужда от тях!

qnika,ето тази най ми харесва:http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/images/products/-/ … ypen_princess.jpg,без балдахина обаче Wink.

Виж целия пост
# 3
Браво на Аничка, чудесна работа.  bouquet

На мен пък ми хареса тази: http://www.eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=392



Виж целия пост
# 4
радвам се че ви харесва темата-за вас се постарах  Hug
искате ли да сложа полезни линкове?
дайте идея за заглавие че след няколко дни трябва да се сменя Grinning
яника на мен и двете ми харесват Mr. Green до сега май не ти помагаме много Blush
Виж целия пост
# 5
момичетаааа...
а!вали сняг newsm09 ..............smile3516
къде стееееее? Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Здравейте, Ани4ка много си ранобудна имайки впредвид, че си нощна птичка. Шегувам се.  bouquet

Аз съм добре. То май само ние се включваме редовно в темите, е от време на време и Вили, но тя с тази нейна завладяваща работа, ни е забравила.  ooooh! Хайде Вили кажи, докъде стигна със стаята? Ами Деската и на нея не и е леко в момента. Как е Сашко , оправи ли се? Милия. Деси пиши ни!!!!!
Ами Яника, как си мила в това отвратително време. Ти вече свикна да си в къщи, но ето, че то не остана време. После като тръгнем с количките, всички болки ще изчезнат от залежаването. Спокойно и ние ще ти помогнем. Mr. Green
Срещичка ще организираме ли в къщи. Примерно към четвъртък? Ха да видя колко ще се съберем. 
Виж целия пост
# 7
Здравейте, Ани4ка много си ранобудна имайки впредвид, че си нощна птичка. Шегувам се.  bouquet 
Mr. Greenналожи ми се да стана рано че започваме вече с ремонта,сега освобождаваме секции,гардероби ooooh!
и аз се присъединявам към питанките ти за другите.какво правите момичета?
а за срещата този път не съм много сигурна заради ремонта,зависи кога ще бъде
Виж целия пост
# 8
Няма проблем за събирането, когато се нагласим всички, тогава!!! Hug
Виж целия пост
# 9
Здравейте!!!
Днес направо не ми се пиши Cry Това с бебчето на ksd_q е ужасно Sad #Cussing out
Иначе ние сме по-добре и също като Аничка вчера разчиствахме секции и местихме мебели.
Атлантика,ако съм така като тия дни ще дойда когато решите.Знам че ще ми помогнете и да ви призная вече всичко ме боли ,но притръпнах .Само да е наред всичко!!!
Навън е приказно бяло Hug Hug Hug
Деси,добре ли сте? Пиши ни!!! Heart Eyes
Вилито е добре Peace
Приятна вечер коремчета и дано да няма вече лоши новини и всички да гушкаме здрави бебчета  Praynig :hug
Виж целия пост
# 10
Ама вие направо ме шашнахте всички. Какви са тези размествания, какви са тези ремонти? Ама пазете се бе момичета, не дърпайте дявола за опашката.
Виж целия пост
# 11
Здравейте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Атлантика,аз само нареждам какво да правят Peace Joy
Навън всичко е бяло,но студено.Отиваме до банката да си взема удостоверение за сметка че в петък излизам 45 дни в болничен Peace Peace Peace
Ще мина да видя и сутиен за кърмачки (с колата,
 да не мислите че ще ходя)
Лек и приятен снежен ден от нас Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 12
Това Удостоверение за сметка за какво ти е? Ние ще трябва ли да си вадим, на че не мога да си го напиша, де? Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Атлантика,виж на 1 стр. при майчинство и обезщетения  най-долните за болничните.Там пише за първия болничен какво трябва -болничния+декларация+удостоверение от банката .За теб ще е още по-лесно Grinning
Виж целия пост
# 14
 Sad  Че кой да чете. Благодаря Яника.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия