Детска градина в София

  • 613
  • 8
Каде са наи-добрите учителки. newsm78
Виж целия пост
# 1
Миличка , по-добре питай дали има места изобщо някъде 
Виж целия пост
# 2
Каде са наи-добрите учителки. newsm78

Няма "най-добри" учители, лекари, стоматолози, автомонтьори, хигиенисти, млекопроизводители, еколози, атомни физици и пр. Grinning
Добре е да зададеш по-коректно въпроса си, в случай че действително очакваш смислени отговори.
Виж целия пост
# 3
Не знам дали ще получиш отговори, каквито очакваш. Всичко е много субективно - аз ще харесам едни учителки, ти можеш да харесаш други...
Виж целия пост
# 4
Миличка , по-добре питай дали има места изобщо някъде 
Laughing
Виж целия пост
# 5
Ако ти кажа в Дружба, а ти примерно живееш в Люлин.Дали ще се тормозите в този натоварен трафик да пътувате 4 години?Конкретизирай си въпроса за кой квартал става въпрос и вече могат да те насочат горе-долу коя градина е по-добра от наличните.Въпреки, че мненията са доста субективни.Един доволен от едно, друг от друго, трети пък недоволен.А в сегашната ситуация май е по-важно да има места в градинте преди всичко.
Виж целия пост
# 6
Колкото потребители, толкова и отговори ще получиш.
Напълно съм съгласна с ivana04 .
Виж целия пост
# 7
Или изброй градини, за да можем да ти кажем (който е запознат с тях) мнението си, пък ти преценявай за себе си. Иначе една от най-добрите учителки е тук- във форума - Didia  Wink
Виж целия пост
# 8
Добре дошла!
Моля, формулирай въпроса по-конкретно и тогава пусни нова тема! Иначе тази ще се напълни с шеги и закачки. За това и ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия