Атопичен дерматит - здравна каса ?!?

  • 805
  • 2
ЗДравейте!
Имам едно питане за моето бебче!От 4 месец му излезе екзема на лицето.Водих го на кожен и там казаха че има АД.Да се пази-никакво мляко,шоколад ,какао,ядки и т.н.И аз да пазя диета защото все още се кърмим.Няма да изпадам в подробности-само искам да попитам следното...
Кожната ми каза,че чак като станем на 3 г. ще можем да си направим кръвни изследвания за да се разбере точно от какво е алергията!Ааа и най важното да си приготвим 250 лв,защото касата не ги поема!
Та-въпросът ми е - дали здравната каса не ги поема тези изследвания?
Предварително Ви благодаря!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 1
Изобщо не му мисли за след 2 години.
Първо, 2 години са много време, нещата може да се променят. Второ, колкото и да ви изследват за алергии, може да има към нещо, което не е включено към тестовете. Трето, изобщо не може да чакаш толкова дълго, ако питаш мен. Заведи детето при добър хомеопат, ще решите проблема и ще забравиш. С моята голяма дъщеря минахме през всякакви мъки - тестове /плащахме си ги/,терзания, чудене,  лекарства със странични ефекти и т.н. и т.н. Вече сме на хомеопатия. Когато нещо й има на малката - просто отиваме на хомеопат. Или на специалист за поставяне на диагнозата и после - на хомеопат за определяне на лечението. Кожните болести са много капризни и лесно се бъркат една с друга. Алергиите също са "тъмна Индия" за нашите лекари.
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравей моят син вече на 5г,6м, беше на 1м,бебе когато му излязоха екземи по цялото тяло,Голямо бягане падна докато попаднем на лекар,Единственото лечение е което му помогна че 2год,беше на диета само продукти на соева основа зелени зеленчуци ориз и кисел в комбинация със специални хранителни добавки за стоманчето,Да е жива и здрава докторката която ни помогна до ден днешен няма никакав проблем израсти го,А колкото до изследванията всичко е по здравна каса само кръвния тест се плаща тогава беше 150лв, и един съвет теста го направете в София,Синът ми беше на 6месеца когато му вземаха кръв,Успех и наи вече търпение
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия