имуностимулатори

  • 4 960
  • 18
Flutter Flutter Flutter
Здравейте
Имам дете на 3г8мес което направи две поредни гнойни ангини с висока температура.Може ли някой да ми каже какви имуностимулатори да му давам зя да не се разболее отново.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
пробвай с есберитокс.на нас ни го изписаха след гнойна ангина.но попитай педиатърката по каква схема да го даваш.аз съм много доволна.има хапчета и капки.капките много горчат,така че по-добре вземи хапчета-като бонбони са.
Виж целия пост
# 2
Ние пробвахме Имонобор за деца, по препоръка на нашата педиатърка, съдържа ехинацея. И съм много доволна. Имаше май и някакъв сироп със ехинацея.
Виж целия пост
# 3
Давах миналата година Бронховаксон. А тая правя тримесечен курс с Рибомунил. За сега сме ок. И отделно давах желирани мечета с ехинацея и витамин С. Доволна съм.
Виж целия пост
# 4
Миналата година давах Есберитокс,тази година давах Респивакс.Сега давам витамини Флорадикс Киндервитал.
Виж целия пост
# 5
Давам Бронховаксон, доволна съм.
Не че не се разболява, но е сякаш по рядко и по леко минава.
Виж целия пост
# 6
Може ли някой да ми каже какви имуностимулатори да му давам зя да не се разболее отново.Благодаря ви предварително.
Пробвай нещо природно-зарежи химиите.Не че няма да се разболее изобщо,но поне да ги кара по-леко. Peace
Давах Ехинацея,сега продължаваме с Клеева тинктура.Цитросепт-а също е добър вериант,но доста горчи(така и не успях да му дам). Whistling
Виж целия пост
# 7
Давах миналата година Бронховаксон. А тая правя тримесечен курс с Рибомунил. За сега сме ок. И отделно давах желирани мечета с ехинацея и витамин С. Доволна съм.
Би ли ми казала какви са тези желирани мечета, за първи път чувам. Иначе аз давах миналата зима цитросепт, а тази нищо - много обича мед обаче и плодове гледам да си хапва повече.
Виж целия пост
# 8
Давах миналата година Бронховаксон. А тая правя тримесечен курс с Рибомунил. За сега сме ок. И отделно давах желирани мечета с ехинацея и витамин С. Доволна съм.
Би ли ми казала какви са тези желирани мечета, за първи път чувам.
Мисля,че става въпрос за Витакид(с прополис и ехинацея):
Виж целия пост
# 9
Smyrfieta мечетата са Ями Беърс (Yummi Bears)  мултивитамини нашите бяха с Ехинацея и витамин С. Доколкото разбах има няколко разновидности. Това са американски мечета много ни ги похвали педито а като ги вземах в аптеката жената каза, че били невероятни.
Мамче не са такива на Витакид. Тях ги виждам за първи път.
Мечетата са 30,00лв. Като са направени за един курс от десет дена. Дава се по четири пъти на ден. И после десет дена се почива. Аз давах по три пъти на ден и след десет дена дадох това което е останало в кутията.
Виж целия пост
# 10
http://yummibears.bg/
  Може да видите тука за какво става на въпрос.
Виж целия пост
# 11
Благодаря за информацията. Като знам дъщеря ми как обича желирани бонбони, сигурно ще ги приема без проблем.
Виж целия пост
# 12
здравейте, бих искала да попитам някой от вас ползвал ли е коластра. Било някакво ново средство.
Виж целия пост
# 13
Благодаря за информацията. Като знам дъщеря ми как обича желирани бонбони, сигурно ще ги приема без проблем.
     Peace PeaceУ : Много са вкусни аз самата ги опитах преди да и ги дам Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Рибомунил, доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия