д-р Котов- УНГ-Сливен

  • 36 040
  • 20
Можем ли да му се доверим на 100 %?Чувала съм хубави неща за него,но последното,което ми разказаха не е в негова полза
Виж целия пост
# 1
От  д-р Котов  аз лично съм много доволна .Сина ми беше на 4 годинки ,когато му извадихме и трите сливици .Много добър специалист.


Виж целия пост
# 2
Някой може ли да ми даде информация за д-р Генчев (младши) също уши, нос гърло работил е 5години в  Исул - София отскоро е тук в Военна болница има и частен кабинет, но не знам къде е.Чувам само хубави неща много го хвалят за операции които само той правил в района.Моя позната от Бургас ми го възхвали.Ако някой има повече информация моля да сподели.
Виж целия пост
# 3
За д-р Котов гласувам с две ръце. PeaceМного добъе специалист и човек.На мен ми извади и двете сливици преди 2 години.Много съм доволна!
Виж целия пост
# 4
Някой може ли да ми даде информация за д-р Генчев (младши) също уши, нос гърло работил е 5години в  Исул - София отскоро е тук в Военна болница има и частен кабинет, но не знам къде е.Чувам само хубави неща много го хвалят за операции които само той правил в района.Моя позната от Бургас ми го възхвали.Ако някой има повече информация моля да сподели.
Преди 2месеца ни запознаха с д-р Генчев нямам думи невероятен специалист Peace.Наистина идва от София и само той прави сложните операции в Сливен.Ние имахме доста проблеми с момиченцето ми при д-р Шишкова сме ,тя ни обърка от там д-р Марчева и накрая добре , че ни опътиха при д-р Генчев.Миналата седмица извади сливиците на малката и сега сме много добре.Нама друг специалист в Сливен като него. HugТова е вече нашият лекар на цялото семейство Heart Eyes Отиди в Воена болница работи до обед ,след обед е в Заимов в кабинета.Успех
Виж целия пост
# 5
Може ли да споделите телефон за връзка с Д-р Генчев. Може и на лични.  Praynig
Виж целия пост
# 6
страхотен човек и специалист-нямам думи
Виж целия пост
# 7
Значи моята дъщеря беше на 7 годинки когато ходихме при доктор Котов. Извадихме трите сливички. На дъщеря ми и беше хрумнало да си види сливиците и те и обещаха да и ги покажат. Операцията мина. Донесоха и сливиците. Видяхме ги нали, обаче третата беше много малка /а я изкарваха много голяма/ и нали ние си премълчахме. Гергана /така се казва дъщеря ми/ ми беше разказала, че много гадно слагали абокатите. Ей така ги ръгали в ръката. После ми каза, че сестрите разглеждали снимки от някакъв купон. И накрая нали прибираме се в Ямбол и ще си ляга. Като започва едно хъркане направо.. Обаждаме се с баба и на д-р Котов и му казваме, че детето хърка много. Той ни каза, че е нормално 1-2 седмици да хърка. Мина една година. Отиваме пак в Сливен. Защо ли? Защото детето хърка. Нали там доктора ни изпрати при алерголог- д-р Терзиев. Правят и 30 теста, но всичко е отрицателно. Имаше още около 100 теста, но ние се отказахме. Отиваме в Ямбол при д-р Атанасов. Казваме му, че детето много хърка. И той само ни казва: ами госпожо, как да не хърка това дете, като има 3-та сливица? Аз му казах, че сме я извадили и т.н но.. сливицата си я има.. И тогава ходене по лекари. От сливицата получи синузит. Коооолко вида капки  не излиза. Има ли хрема тя НЕ изкарва секрет. Ходихме при д-р Красимир Дончев /в Ямбол/ и пак капки. И сега има остър синузит. Но сливицата си е там. И сега си мислим, че извееестния доктор Йордан Котов не е извадил сливицата на детето. Има си алергия към праха, синузит и сливица. Сега мислим да ходим във Военна болница София да я извадим /тя много иска/ и незнам какво да правим.. ИСУЛ, Военна болница, Александровска.. Препоръчайте нещо. Сега Гергана е на 11 години и 4 години се мъчи да диша.. А другите деца си играят, а ние пълним аптеките с пари и и даваме лекарства, които не и действат. После я дупчим. С какво моето дете заслужи това?? Не Ви препоръчвам доктор Йордан Котов. Според мен е най-големият некадърник. Дано съм помогнала.
А и ако можете ми препоръчайте болница в София в която да отидем. Благодаря предварително!




От Мария на 29 години
Виж целия пост
# 8
Мария,на мен са ми казвали,че третата сливица след като се извади може да израсте пак.Да не би случая да е такъв?А след 12 годишна възраст най-често търпи обратно развитие.Като дете аз съм била с трета сливица и сега я няма. Peace
Виж целия пост
# 9
Според мен сливицата не е извадена както трябва и се е развила или въобще не е извадена. Никой не спирам. Просто искам да кажа какво се е случило на детето ми. А това с обратното развитие не е верно, защото детето става все по-зле.
Дано с другите всичко е наред. Simple Smile Успех!
Виж целия пост
# 10
Съжалявам за детенцето,дано се оправи! Hug В такъв случай май е най-добре да посетите специалист в София.  Peace
Виж целия пост
# 11
Горещо препоръчам проф. Веселин Ив. Павлов. Координати също давам. Отидохме в София-ПМБАЛ (Първа многопрофилна болница за активно лечение) Извади сливицата на детето която беше като медуза-свиваше се и се разпускаше (съжалявам, че говоря такива гнусотии, но искам да направите сравнение УНГ-Сливен и УНГ-София) Болеше я само 1 час и хъркаше само когато спеше на обяд (упойката я унесе) Понесе много лесно упйки и т.н. Докторите са много добри. Оюе на първата вечер детето НЕ хъркаше. Обаче паричките са доста.. 350 евро.. Но си казах ''Какво пък толкова тези пари се пръскат за по-малко от година.. А и здраврто на детето ми не струва 350 евро..''   Много добър екип и чудесни доктори. Успех на всички мами. Чао Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Много се радвам, че всичко е минало добре за детенцето и за вас. Hug
Виж целия пост
# 13
Горещо препоръчам проф. Веселин Ив. Павлов. Координати също давам. Отидохме в София-ПМБАЛ (Първа многопрофилна болница за активно лечение) Извади сливицата на детето която беше като медуза-свиваше се и се разпускаше (съжалявам, че говоря такива гнусотии, но искам да направите сравнение УНГ-Сливен и УНГ-София) Болеше я само 1 час и хъркаше само когато спеше на обяд (упойката я унесе) Понесе много лесно упйки и т.н. Докторите са много добри. Оюе на първата вечер детето НЕ хъркаше. Обаче паричките са доста.. 350 евро.. Но си казах ''Какво пък толкова тези пари се пръскат за по-малко от година.. А и здраврто на детето ми не струва 350 евро..''   Много добър екип и чудесни доктори. Успех на всички мами. Чао Simple Smile
Да, в София всички искат пари.Ние я изкарахме при  д-р Генчев в Военна болница изписани на същия ден и той идве от Исул- София и май е временно тук.Разликата е огромна голям професионалист.Не по иска нищо за детенце, но ние му преготвихме нещо от благодарност.Много сме доволни.
Мариа-80 -  до колкото и аз разбрах 3тата сливица може да израсте отново.Всеки УНГ ще ви го каже.Така, че може би д-р Котов не вие излъгал
Виж целия пост
# 14
Не че ни е излъгал. Просто мисля, че не я извади тъй като не и тече кръв от носа (за Сливен говоря), а в София веднага всичко се оправи.. Ето сега пак е малко настинала и има секрет, но нито хърка, нито нищо.. Разликата е огромна..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия