моята мечта

  • 10 807
  • 141
Пускала съм теми тук, много исках да излезем някъде навън с мъжа ми. Така и сигурно няма да си осъществя мечтата, да изляза от тук, та дори и да претърпим провал. От много време съм се замисляла за Доминиканската република.... голям съм мечтател нали, на всичкото отгоре с приключенски дух. Жалко че мъжа ми не е. Той по скоро е реалист. Исках само да споделите ако искате, мечтали ли сте да излезете от тук, и където и да сте, това ли е мястото което сте желали?
Виж целия пост
# 1
Занимавам ви с глупостите си нали? Но наистина ми беше интересно да чуя мнения. Благодаря все пак
Виж целия пост
# 2
не са никак глупости  Hug
аз лично съм живяла от дете извън Бг и затова ми харесва да съм  "прелетна птица"  Simple Smile
живея в холандия, но това би била последната ми мечта  Laughing . просто случайност  Twisted Evil
не знам за доминиканската република нищо, но мечтата ми е да живея на целогодишно топъл климат  Laughing
сигурно обаче тогава ще проимам нови мечти, за нови хоризонти  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Доминиканската република е всъщност една много бедна страна. Хотелските комплекси нямат нищо общо с реалността там, нека не се заблуждаваме. Това определно не е страната, където бих се чувствала добре... Освен това не съм почитателка на рома  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Много благодаря че писа, ох и аз с този пусти топъл климат..... Laughing е много ме блазни....но си права може би тогава бихме искали и други неща, то е заложено в човека....винаги да се сремиш към нещо ново.... В интерес на истината мислех че ще се включат повече хора. Без значение де, това че аз вися тук бременна на компютъра не значи че всички са като мен  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Може би, горе долу и аз имам някаква такава информация, но като съм гледала снимки, изглеждаше доста добре, пък и ТОПЛИЯ КЛИМАТ..... Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Никога не съм мечтала да живея в чужда държава, но винаги съм мечтала да пътувам много, много, много из света  Flutter
По принцип бедните държави по-малко ме блазнят, но не бих се отказала от дадена дестинация за туризъм само заради икономическото положение на страната... напр. в Африка има някои места, които бих искала да посетя  Peace

Живея в страна с топъл климат.  Mr. Green Наслаждавам се от топлото време, защото съм доста зиморничева...
Виж целия пост
# 7
Би било добре човек да може да си позволи наистина да види много места, не е задължително да живееш, стига и тук да си добре.
Виж целия пост
# 8
Мечтая си за една хубава 30метрова яхта ( дори съм си харесала модел), и да заживеem на вода.
Днес на това пристанище, утре на друго ...
Мечтай си и ти, на никому не сторваш зло, добре е за духовното здраве.
Виж целия пост
# 9
Мечтая си за една хубава 30метрова яхта ( дори съм си харесала модел), и да заживеem на вода.
Днес на това пристанище, утре на друго ...
Мечтай си и ти, на никому не сторваш зло, добре е за духовното здраве.

1:1
Виж целия пост
# 10
мечтая си да посетя кения.
доминиканската също ми е от целите, едни от най-хубавите плажове били там.
общо взето не ми е мерак да ходя в 'културни' страни, няма да ме впечатлят кой знае с какво, искам по-екзотични, по-непознати, по-девствени така да се каже
някъде латинска америка, острови, африка...
Виж целия пост
# 11
За яхтата то се знае, дори ако можеше в двора на къщата да има и площатка за хеликоптера.... Laughing Да и на мен по дивашките места ме привличат и пустия топъл климат..... Mr. Green
Виж целия пост
# 12
куба също ми е мерак
обичам ром
куба либре
мохито Laughing
Виж целия пост
# 13
Кой каза Куба Либре?!

Мечтая за къща някъде из френския прованс - лавандула пред прозореца и т.н.
И за една барачка на кокили в морето някъде из Френска Полинезия.
И за Тил Швайгер и Робърт Патенсон да ми разтриват раменете вечер. Петък сме все пак. Простете.
Виж целия пост
# 14
оооох, френска полинезия...мечти, мечти Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия