С какво да почистя новозакупено бебешко сгъваемо легълце

  • 1 494
  • 18
Мили мами, помагайте с идеи. С какъв препарат мога да почистя новозакупено бебешко сгъваемо легълце? Притеснявам се, че ако ползвам някой обикновен препарат за почистване на текстил, може бебето да получи обрив или някоядруга гадост.
Виж целия пост
# 1
Аз търках с мокри кърпички  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Забърсах я с мокра гъба, без препарати.
Виж целия пост
# 3
с бебешкият прах за пране /предварително разтворен във вода/ я изпрах и после на терасата изсъхна за някоко час, е все пак беше края на април.След това съм прала кошарката още няколко пъти, нищо и нямаше и на нея и на бебка.
Виж целия пост
# 4
Аз също мисля да си купя такава кошарка ...
Първо - въобще не се бях сетила, че трябва да я  почистя
Второ - какъв препарат въобще???
Май идеята за бебешки прах ми харесва, но дали е възможно да се измие добре след това - все пак не е добре да остава по материята...
Сещам се и за Бочко за бебешки съдове - доста мамета бяха писали, че са доволни от него, а след като е за миене на биберони би трябвало да е безвредно.... незнам...ще следя темата с интерес...

А сега ми хрумна, че всъщност защо не и с някакво бебешко сапунче - течно, разтворено във топла водичка...
Виж целия пост
# 5
С вляжна кърпа и вода
Виж целия пост
# 6
не знам дали е правилно, но аз използвах мокри антибактериални кърпички.
Виж целия пост
# 7
мия, почиствам легло кошарка играчки и столче за хранене
 
Има на Chicco препарат за почистване на играчки легло и др. или
С бебешки сапун , прах
Виж целия пост
# 8
Ако съм разбрала добре става въпрос за кошарка newsm78,тази която ползваме я взех от роднини и беше доста прашна.Аз си сипах вениш в шише с пулверизатор(може да използваш такова от препарат за прозорци)напръсках я добре,оставих я около 30мин. и после хубаво изплакнах с подвижния душ!Стана като нова,а и незнам дали знаете но вениш прави и дезинфекция!Затова винаги сипвам и в пералнята,не заради лекета... Peace






Виж целия пост
# 9
vileto33 - това за пулверизатора е мнооого добра идея
 newsm10 newsm10 newsm10
мисля да приложа и на други места.... Joy
Виж целия пост
# 10
Минах я с парочистачка.
Виж целия пост
# 11
Вчера си купихме и въпросното легълце. В магазина ме посъветваха да разтворя бебешки прах, да почистя с кърпа с разтвора и след това да мина и няколко пъти с вода.
Виж целия пост
# 12
mama_pettty - дай снимка на въпросното легълце , че и аз съм се заканила да си купувам такова, ама се чудя още... може и линк и моля сподели с нас, как го почисти и какъв според теб е резултата, че и на мен това ми предстои...
ДесиХ2  - темата тук не е такава, така че ако решиш ми пиши на лични, но ти доволна ли си от тази парочистачка???
Виж целия пост
# 13
И сега ако някой сподели за колко време съхне - приблизително, разира се. Тъй като и на нас ни предстои да закупим такава кошара, но тати смята да я купи след секциото, та ме интерсува живо, тъй като говорим за "разполагаем" период от 4-5 дни (докато аз съм в болницата). Например ако е в стая с климатик, където температурата е около 23 градуса, мислите ли, че ще изсъхне за 2-3 дни?
Виж целия пост
# 14
Аз почистих и дезинфикцирах със син спирт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия