Място за отдих- къде и кога!?-за родители на бебета

  • 828
  • 8
Искам да дам думата на всеки един от нас да сподели кога,как и с какво реанимира когато може. Дайте идеи за да с отърваваме за малко от ежедневните  грижи и задължения!

Аз се затварям в банята с лаптопа
Виж целия пост
# 1
Изселвам се при една приятелка.
Тя работи на смени и обикновено я причаквам сутрин след работа и отиваме у тях да спим!  Mr. Green Или мерим улуците...
Ама мога винаги да оставя малкия тигър на баща му без проблеми. дори веднъж 5 дни се гледаха самички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
И аз имам нужда да реанимирам,но просто няма кога,на кой да оставя малката,а и когато е лошо времето и не излизаме съвсем се побъркваме и двете.

Иначе,ако ми се отдаде възможност първо бих се наспала,а след това да се разходя по магазините или да изгледам някой филм.

Много неща вече не правя или ако ми се отдаде възможност съм с малката,така ,че всичко ,което е различно от ежедневието ще е разтоварващо и почивка.

Не съм от най-полезните даващи идеи.

Поне опитах   bouquet

А съм забелязала,че ако съм без малката на хубаво място на което ми е приятно,например на излет или на заведение в което има детски кът и тя ми липсва и почивката не ми е пълноценна
Все едно се разхождам гола из улиците
Виж целия пост
# 3
    Аз приспивам всички и отделям време за себе си - да си направя маска, да се лакирам, да изгледам филм,да почета книга или да поровя в нета ... Откакто дъщеря ми стана на 14 и тя от време на време се включва към вечерните ми занимания. Много обичам и разходките край морето, не е задължително да съм без детето. Не мога да си представя да живея някъде другаде, защото когато съм много уморена ми е достатъчно да изляза на терасата и да погледам морето, то ми дава някакво спокойствие и вътрешна сила.
   Според мен всеки човек трябва да има своето лично време, защото от вътрешния мир и хармония зависят самочувствието и излъчването му.
Виж целия пост
# 4
Любимата ми почивка е с книга в ръка, а любимото ми място е вилата на село!
Виж целия пост
# 5
Почивка само пред компа, пък мъжа ми ако почива на разходка до морето или на центъра.
Виж целия пост
# 6
Сутрин рано,ей това време, ми е почивката - с чаша кафе,цигарка,пред компа.Обичам филмите,опитвам се да гледам стойностното ,което излиза.Хубаво ми е на разходка с майчета,в Морската градина,или долу край морето най-добре,наистина много ме зарежда и на него мога всичко да му споделя Heart EyesКолко ли разочарования и болка е поело това море,нали затова е толкова безбрежно и понякога бурно и неспокойно...Отплеснах се,сори.А по темата- истината е че за всичко са необходими средства и това много затруднява нещата Cry
Виж целия пост
# 7
Аз щъкам. Много щъкам Mr. Green. Георги милия се радва като тръгва на работа, за да си почине Joy Защото, както каза и Ончето, не ми е пълноценно удоволствието, ако съм без любимците си - Мъж, куче, а сега и чеденце Hug . Ако съм без мъж хуквам из София - по центъра или паркове, до които мога да се домогна с крачкохода в рамките на час (тъй като съм шофьор само по книжка Embarassed). А като и Георги си е с мен го грабвам и айдееее - паркове, поляни, гори, Витоши, язовири, Родопи, и докъдето финансиите ни и силите му стигнат из България Crazy. Той все казва, че съм като хваната от гората.
Друго любимо нещо е кинологията, етология на кучетата, дресура и киноложки изложби.
Друго любимо нещо е щтракането с фотоапарат (фотография ме е срам да кажа Embarassed Grinning)
Виж целия пост
# 8
Аз като виден работохолик, от 3 месеца реанимирам доста добре на робтоното място (на половин ден)  Mr. Green
Иначе, научих бебечо да заспива към осем и след това имам около 3 часа за спокойствие и ровене в нета. Таткото също помага аз да реанимирам - в почивните дни, той става с бебето и го "отвлича" в друга стая, така че аз да поспя още 3 часа, след което ми го носи за кърмене и пак го поема докато аз си взема душ и други глезотии  Heart Eyes
А когато и на двама ни ни дойде в повече, се вклучва бабата - трябват й само шише с кърма, одялце и някоя залъгалка и може цал ден да го гледа  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия