Детска кухня-Варна-в центъра под Валентина

  • 774
  • 3
Здравейте! Аз съм от Варна, детенцето ми е на 7 месеца и половина и мисля да го запиша на детска кухня - ще ползваме тази в центъра под Валентина. Моля ви кажете ми в кой ден от седмицата е записването за следващата. Колко струва, за седмица или месец се плаща? Много благодаря!
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Аз съм от Варна, детенцето ми е на 7 месеца и половина и мисля да го запиша на детска кухня - ще ползваме тази в центъра под Валентина. Моля ви кажете ми в кой ден от седмицата е записването за следващата. Колко струва, за седмица или месец се плаща? Много благодаря!

Преди време ми се наложи да купя купони за там, защото пропуснах деня на нашата кухня. Спомням си, че петък продаваха, а цената е като навсякъде - 8.40 за 7 дена.
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Аз съм от Варна, детенцето ми е на 7 месеца и половина и мисля да го запиша на детска кухня - ще ползваме тази в центъра под Валентина. Моля ви кажете ми в кой ден от седмицата е записването за следващата. Колко струва, за седмица или месец се плаща? Много благодаря!

Преди време ми се наложи да купя купони за там, защото пропуснах деня на нашата кухня. Спомням си, че петък продаваха, а цената е като навсякъде - 8.40 за 7 дена.
Не, денят вече е сряда. Цената е 1.20 на ден. Купони се копуват всяка предходна седмица за следващата. От началото на месеца има изискване за бележка от личният лекар за липса на алергии.
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми е на 9 месеца и също смятам след около месец-максимум 2 да я запиша на кухня...Какви са отзивите от тази кухня до Валентина? Доба ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия