Нямам апетит

  • 374
  • 3
Мами, тия дни в Петрич е ужасна жега ... та от тия жеги грам храна не мога да хапна, пия само течности ... замирише ли ми на храна, направо ми се повръща. От няколко дни единственото нещо, което слагам в уста са пържените картофки вечер по капанчетата - вървят ми с бирата  Embarassed! Все си мисля за здравето на бебо, кажете ми, моля, че това неядене няма да му навреди!!
Виж целия пост
# 1
Няма да му навреди,ако е само за няколко дни GrinningЩом не ти се яде друго,наблягай на плодовете - дини и пъпеши,праскови,каквото ти е апетитно и пий много течности.Добре,че дават захлаждане,че и аз нищо не мога да хапна - само на салати карам Sad
Виж целия пост
# 2
Ани, като се замислиш - природата си зае работата. щом не ти се яде, значи не бива да се тъпчеш насила. Слушай си организма. Пий айран (там има и калорийки от белтъчини и въглехидрати, и полезни микроорганизми за тебе), яж диня (витамини) - ако можеш със сърене...

Пък и някое кило може да зачезне покрай жегите.
Като пиеш течности редовно, няма страшно. Те го дават утре да се разваля времето, така че да му мислят пържолите!!!
Виж целия пост
# 3
колко ти завиждам,4е не ти се яде! newsm45
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия