За и против ваксина срещу хепатит А

  • 11 082
  • 26
Педи ни посъветва да бием тази ваксина.Тя не се поемала от ЗД и не е задължителна.Вие как мислите?Има ли смисъл?
Виж целия пост
# 1
незнам,не са ни я предлагали.Ще помисля Grinning
Виж целия пост
# 2
Само да добавя,че есента малката ще ходи на ясла.
Виж целия пост
# 3
Аз съм "за" всяка една ваксина. Ако ще един процент да е сигурността, че ако я има няма да се разболее аз ще я сложа. Както примерно сложих противоменингитната ваксина. Просто защото познавам лично 3 семейства загубили деца от менингит.
Иначе ако ваксината не е задължителна по принцип тръгването на ясла няма да е важно за решението ти. Но ако е (независимо дали се поема или не от ЗК) нямаш никакъв шанс да тръгне ако не е поставена ваксината.
Виж целия пост
# 4
Аз не бих сложила други ваксини освен задължителните.Ти трябва сама да прецениш.Това е въпрос на личен избор.
Виж целия пост
# 5
Бих я сложила и смятам да го направя. Аз също съм имунизирана по собствено желание срещу хеп.А.  Peace
Виж целия пост
# 6
Бих я сложила.А кога се слага?
Виж целия пост
# 7
АЗ съм ЗА  Peace Слагах на Криско - две през година  Peace
Виж целия пост
# 8
 Аз също възнамерявам да я сложа и на детето и на себе си.
Виж целия пост
# 9
Някой знае ли каква е цената на ваксината?
Виж целия пост
# 10
Аз също бих я сложила.
Също ме интересува и цената ,кога се поставя и колко дози са необходими.



Аз съм "за" всяка една ваксина. Ако ще един процент да е сигурността, че ако я има няма да се разболее аз ще я сложа. Както примерно сложих противоменингитната ваксина. Просто защото познавам лично 3 семейства загубили деца от менингит.
Иначе ако ваксината не е задължителна по принцип тръгването на ясла няма да е важно за решението ти. Но ако е (независимо дали се поема или не от ЗК) нямаш никакъв шанс да тръгне ако не е поставена ваксината.
Коя точно ваксина правихте?
Като сме правили Пентаксим също ли трябва да направим противо мененгитна ваксина.
Виж целия пост
# 11
Да, бих сложила. Предпочитам да сложа ваксина, отколкото да се боря с болест.
Виж целия пост
# 12
Някой знае ли каква е цената на ваксината?
моля - http://framar.bg/prepor_product.php?id=30010218&change_query … C0%2F%E4%E5%F6%E0
Виж целия пост
# 13
tonev, благодаря за полезната информация .  bouquet
Виж целия пост
# 14
Не, не бих - нито една, независимо задължителна или не...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия