Какво столче за кола използвате за бебето си над 9кг

  • 1 369
  • 6
Здравейте,

Предстои ни покупка на столче за кола, разгледах доста и наистина съм доста объркана. Какви столчета за кола използвате и какво бихте ми препоръчали? Пътуваме доста и ми се иска някое по-удобно, колата ми е малка с 2 врати. Досега ползвахме столче на chicco и бебчо се чувстваше много добре, спеше си вътре, а и ставаше на рамката на количката. Много ми беше удобно.

Благодаря на всички за съветите предварително  bouquet

Виж целия пост
# 1
Ползвала съм Макси Кози Прайори, СПС система, преди има-няма седмица го продадох, щото вече е голям за него, и взехме РОДИ. Пак на МК.
Виж целия пост
# 2
В момента сме със столче Maxi Cosi Priori XP.
Много е удобно за дълги пътувания и спане в колата, тъй като има 4 позиции на наклона, като най-легналата е почти като на кошницата за новородено.
Виж целия пост
# 3
В момента сме със столче Maxi Cosi Priori XP.
Много е удобно за дълги пътувания и спане в колата, тъй като има 4 позиции на наклона, като най-легналата е почти като на кошницата за новородено.

 Peace
Виж целия пост
# 4
Ние ползваме  на Чико някакво за около 220 лв май си го взехме / 9 до 18 кг ,  с пет положения на гръбчето/

На дребният му е удобно, дори заспива в него, единствения проблем е че запарва през лятото.

Незнам защо столчетата не  ги правят от естествени материи, за да не запарват така като е горещо. МОже би има някаква причина, знам ли.
Виж целия пост
# 5
За 8 месечно бебе - стол 0-18 кг
След годинка може 9-18 кг...но твоето дете е малко още.
Виж целия пост
# 6
За 8 месечно бебе - стол 0-18 кг
След годинка може 9-18 кг...но твоето дете е малко още.


Изобщо не е малко на размери, вече минахме 10 кг и е 75 см, седи  стабилно от доста време, а май скоро и ще проходи Wink. Време ни е за ново столче Peace

Благодаря за всички отговори, май клоня към Maxi Cosi Priori, сега ще ходим да го разгледаме на живо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия