може ли на 2,5г.да я боли зъб

  • 613
  • 11
моля ако някой знае дали може на 2,5г.да боли зъб да пише нещо по въпроса.детето плаче,пипа си зъбчето-отдавна пораснало и казва че я боли.има и кашлица,температура,мисля че може небцето да я боли,но ми показва зъбчето.какво да правиме,на зъболекар ли да ходиме
Виж целия пост
# 1
Друго решение едва ли можете да измислите, нали?
Идете на зъболекар. Peace
Виж целия пост
# 2
Щом има зъбче напълно възможно е ида има болка-заведи детето на стоматолог-какво като са млечни?-тези зъбчета също могат да боледуват.
Виж целия пост
# 3
На една моя позната детето и беше на 2 години,когато вече имаше 2 кариеса.Така,че може.Но температурата и кашлицата не са от него Wink
Виж целия пост
# 4
Може да я боли, да, може дори да е инфектиран нещо венецът, затова на стоматолог идете задължително!
Виж целия пост
# 5
Заведи я на зъболекар. Аз от малка съм с проблемни венци и много често съм мислела, че болката, която усещам идва от зъба, но всъщност се оказва от венеца.
Виж целия пост
# 6
Зъбчето може да има и кариес, който ти да не виждаш, особено, ако е близо до венеца.
Стоматолог ще ти каже най - добре!
Виж целия пост
# 7
Може, разбира се.
Не мъчи детето и го заведи веднага на зъболекар.
Виж целия пост
# 8
Може защо да не я боли. Заведи я на лекар ,тази болка не е приятна.
Виж целия пост
# 9
благодаря на всички
Виж целия пост
# 10
моля ако някой знае дали може на 2,5г.да боли зъб да пише нещо по въпроса.детето плаче,пипа си зъбчето-отдавна пораснало и казва че я боли.има и кашлица,температура,мисля че може небцето да я боли,но ми показва зъбчето.какво да правиме,на зъболекар ли да ходиме
[/quo

по същия на4ин и моето дете описваше болката,пък се оказа- отит(понеже от ушенцето болката ирадиирала в зъба)!
Виж целия пост
# 11
Щом има зъби, нормално е и да болят. Посъветвали са те вече.

На една моя позната детето и беше на 2 години,когато вече имаше 2 кариеса.Така,че може.Но температурата и кашлицата не са от него Wink

Никакъв проблем няма болен зъб да доведе до Т и кашлица, т.е. до проблеми с гърлото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия