Какво и кога да започна да използвам нещо против стрии?

  • 4 361
  • 85
В момента съм с хиляди въпроси в главата си и се сетих да питам вече миналите по този път с какво да се мажа против стрии и кога трябва да започна да го правя?
Виж целия пост
# 1
Ползвах козметиката на Мустела.
Колкото по-рано почнеш по-добре.
Но всичко опира до тип кожа,може и без мазила да нямаш стрии,може и с куп мазила-пак да ти излязат.Аз постоянно се мажех с кремовете на мустела,и до 7 месец всичко беше ОК.
Обаче като родих и кожата започна да се свива... ooooh!
Сега имам стрии почти навсякъде  Embarassed
Мисля,че зависи и колко кг ще качиш!
Все пак по-добре се мажи,дори и да ти излязат стрии,поне ще знаеш,че си опитала. Peace
Виж целия пост
# 2
Моята кожа е предразположена към стрии.Образуваха ми се като ученичка от рязко сваляне на килограми,а и тогава не се мажех с нищо.Сега като забременях започнах с Мустела,после с Мамма на Чико,но много бързо свършваха,а не са малко пари.Аз си мажех не само корема,но и дупето и бедрата.Пробвах и с мас,но много кофти миришеше и беше много мазна,което не беше хич приятно за летните месеци.От 3-ти месец започнах с маслото на Икаров и до ден днешен съм с него.Качих към 18 кг по време на бременността и нямам нито една стрия както по корема,така и по другите части.Много съм доволна.Ето аз съм случай с предразположеност към стрии,но явно това масло подейства ппри мен.Успех и лека бременност Peace
Виж целия пост
# 3
Би трябвало да пуснеш темата си в "майки бъдещи и настоящи". Във форум "искам бебе" не мисля, че момичетата се вълнуват от стриите. Повечето от тях още НЕ СА минали по този път!
Виж целия пост
# 4
 Laughing май си права  newsm78  как мога да я преместя или не може?
Виж целия пост
# 5
Ако искаш пусни ЛС на Хера или Сънчи - пънчи Peace Те могат да я преместят.
Виж целия пост
# 6
Това,че се притесняваш за външния си вид може би е нормално,но на твое място в главата ми щяха да се въртят само мисли за това,дали всчико с бебето ми ще е наред!Доколкото съм запозната,ти още дори нямаш потвърдена от лекар бременност и мисля,че е много рано за козметични тревоги!Желая ти лека бременност Peace
Виж целия пост
# 7
и през двете бременности се мажех още от 2-рия месец с мазила даже и след това близо 6мес продължавах с мазането. но  както ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣ ти е казала до тип кожа е. та и при мен всичко беше наред до края на 7мес и от там нататък започнаха да излизат. но и 35 кг отгоре не са малко . но важното е бебнце да е добре и през бременноста всичко да е ок
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Веднага, с хидратиращ крем. Но, ако принципно кожата ти е предразположена към образуване на стрии, нищо няма да помогне.
Виж целия пост
# 9
Ето ти малко теми за стриите, които да почетеш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358256.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368730.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=334887.0
Виж целия пост
# 10
Почнах да се мажа от втория месец и то много редовно, не пропускам вечер, а някой път се мажа и сутрин! Peace Започнах с Мама Дона на Чико, сего го смених с Перкуталфа!
Виж целия пост
# 11
с нищо не мажа и нямам стрии.И с първото така
Виж целия пост
# 12
Започнах д асе мажа с дермоластин още във втория месец.Сега си имам стрии по дупето и гърдите.Единствено корема оцеля  Laughing
Виж целия пост
# 13
Веднага, с хидратиращ крем. Но, ако принципно кожата ти е предразположена към образуване на стрии, нищо няма да помогне.

И нека да ти напомня да не се подвеждаш по всички реклами и убеждения на продавачки, че дадено мазило ще ти ги заличи!
Веднъж като се появят , остават спомен Mr. Green за цял живот!
Т.е. оправя ги само едно - фотошоп... Laughing
Виж целия пост
# 14
използвах Мустела , започнах някоъде около 4 месец
нямам стрии никъде , с изключение на малък участък от кръста , където не можех да се стигам и да се намажа , заради големия корем Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия