Бианко Неро-къде?

  • 4 462
  • 8
Здравейте. Моля Ви, който знае къде в София се намира този прословут магазин за обувки Бианко Неро да каже. В целия нет не намерих нито адрес нито какво производство са. ooooh!
Виж целия пост
# 1
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
какво е бианко неро ? и кой е сайта ?
Виж целия пост
# 3
Доколкото разбрах някаква фирма за обувки, която е благоевградска и имат магазин някъде в София. Bianco & Nero.
Виж целия пост
# 4
Магазин имат в началото на Пиротска, на един ъгъл се пада. Незнам дали са български, но впечатленията ми от тая фирма не са добри - имах сандали и се разпаднаха на 4-то обуване, а една колежка си беше взела ботуши, които миришеха отвратително и нищо не помогна и тя ги хвърли. на външен вид го докарват, даже са ОК, ама откъм качество  Naughty
Виж целия пост
# 5
магазин със същото име има и в Скай Сити (до завод Електроника). Викаме му 'евтиния магазин' в този мол, продават облекло и обувки, правят страшни намаления. Но обувки не бих си взела от там (само да видите на какви цени са, та затова не смея  Rolling Eyes).
Стоките определено не ми се виждат български, а китайски. (иначе бианко е неро = бяло и черно от италиански  Crazy )
Виж целия пост
# 6
Благодаря Ви за отговорите. Simple Smile Бях останала с впечатлението, че са хубави обувки.Поне от написаното по форумите, но  може да е подвеждаща информация все пак са 5-6 мнения.
Виж целия пост
# 7
Иман магазин малко след ъгъла на Витошка и Алабин - този от към съдебната палата. Не мисля, че са български. Имат и хубави неща но повечето са мъжки и по рядко дамски. Дамските обувки са тип еднодневки.
Виж целия пост
# 8
stambuliiski 32
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия