Тапети и пердета във Варна?

  • 6 917
  • 16
Здравейте на всички
Имам следния проблем..
От много време обикалям по магазините и търся тапети, но все намирам от такива от години дето се предлагат, а гледах в списание, как тапети и пердета бяха със сходни шарки. Като млад човек и аз искам да съм от модерните мами:)
Някой може ли да ме насочи към такива магазини, където да продават и тапети и пердета?
Благодаря Ви предварително;)
Виж целия пост
# 1
Виждам, че си от Варна. Магазини, в които продават и тапети и пердета - м-н "Джамбо" (на бул. Сливница), друг м-н "Сони-М" (намира се в Камко), предполагам, че има и на други места, аз на тези съм попадала.
Виж целия пост
# 2
Провери в Бриколаж - имат каталози.
За Практикер не съм сигурна дали предагат друго, освен изложеното.
Виж целия пост
# 3
Страхотни тапети има в магазин на улица"Брегалница" /дано не я бъркам/.
Това е от "Пикадили-център "еднопосочната към "Пикатили -Чаталджа".
Намира се в една кооперация в ляво до магазин за авточасти мисля.
Има само вносни и по каталог избираш.Доставката е много бърза/2-15 дни/ и цените  за мен  за това качество са добри!
Имам в предвид ролка около 15 лева и нагоре .
Аз си взех едни с златист ефект и селиконови топчета по тях .Бе много си ми харесват.
Виж целия пост
# 4
Благодаря момичета, вярно с питане се информираш:)
Amica Сони-М ги намерих в интернет www.soni-m.com
На сайта им видях, че имат тапети и пердета, и детски / не само детски/ спални комплекти. Вчера беше късно вече но още днес ще отида да разгледам на място.  От сайта им разбрах, че имат магазини и по улица Г. Бенковски 57 и 59 ще мина и от там.
Благодаря и на останалите за съдействието;)
Ще пиша какво съм харесала, от сайта се виждат много красиви предложения !
Виж целия пост
# 5
за магазините за пердета - бяхме ги изредили в 4-та тема ПЕРДЕТА, а за тапети има в Дом на Тапета и срещу пазара има един доста добре зареден магазин...почти навсякъде предлагат и поръчка по каталог, като си поемаш куриера... успех в търсенето!
Виж целия пост
# 6
Към radena80 благодаря за уместната забележка, но както виждаш съм новак във форума:)
Ще се старая за напред;)
Относно пердетата и тапетите за каквито питах, фирмата се води Текстилна къща Сони-М  на тях се спрях - имат 3 магазина по ул.Бенковски около пазара, страхотно заредени, харесах си и спални комплекти .. За едно отивам а стана комплексно Simple Smile
А горе на Сливница 160 на 2 ет. където им е шоу - рума има от всичко, дори и ратанови мебели, ама за тях по нататък ще мисля.
Поръчката ми пердета + тапети/ и поставянето им/ за 10тина дни ще е готова.
Ще покажа и снимки
Виж целия пост
# 7
lapeto, много бързо действаш! Браво, радвам се, че си избрала вече и дори си ги поръчала. Аз от седмици вече умувам и се бавя. Моля те, покажи на какви тапети се спря.  Hug
Виж целия пост
# 8
Amica Simple Smile Търсих нещо което си бях харесала в едно списание, намерих подобно и така.
Ето снимки, само че са от сайта на Сони-М :

http://prikachi.com/images.php?files/606876g.jpg
+
http://prikachi.com/images.php?files/606880K.jpg с  черно пердето


http://prikachi.com/images.php?files/606878W.jpg  това е комбинацията но без ресните

Само за детската не видях в сайта им пердето и тапета за Бобчу   newsm78

С новото стройтелство това в варянт за колоните където ги слагат дет им падне...
Това е моя избор
Виж целия пост
# 9
 Hug момичета срещали ли сте бамбукови тапети във Варна и в кои магазини ?
Виж целия пост
# 10
Понеже аз дълго обикалях, и мога да ти кажа, че само на едно място видях такива тапети, имитация около 25-35 лв са, при фирма Сони-М на бул.Сливница 160, това е новия търговски център който направиха срещу бившата бензиностация пирамидата. Отиваш там на 2 рия етаж са. Помня понеже вчера бях там, а каталога за тия тапети, доста са интересни наистина, името му е 'чаената къща' или 'чаена къща' едно от двете:)
Успех, и пиши дали си харесала нещо.
Виж целия пост
# 11
lapeto, много ми харесаха комбинациите Simple Smile Страхотно ще се получи  Party
Тъй като това е малко по далече във време и още не съм обикаляла, може ли да ми кажеш (ако не те затруднява, разбира се) какви са цените ориентировъчно там? И как са според цените и качеството на другите места, на които си обикаляла?
Виж целия пост
# 12
Hug момичета срещали ли сте бамбукови тапети във Варна и в кои магазини ?
Джамбо - бул. Сливница
Виж целия пост
# 13
Успех, и пиши дали си харесала нещо.

Непременно, Hug и  момичета ,мерси за инфото
Виж целия пост
# 14
Джиджа Simple Smile
Това което първо ми направи впечатление в Сони-М  когато поръчвах ми обясниха, че доставката е за тяхна сметка и за седмица тапетите ми ще са тук, а не като на други места - ти казват 10-15 дни.
Инак цените по мое наблюдение са нормални, има за всеки джоб от 5 лв до 50 лв. Аз хванах и промоции, като сега цените са от 6.99лв до 95 лв/някъква немска дантела, пресована/ тя им е най-скъпия артикул.  За тапетите конкретно немски и италиянски са и цените са доста сносни. Провери на място когато имаш възможност.
Питайте докато имам пресни спомени  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия