Количка Peg Perego Uno ?

  • 5 766
  • 18
Здравейте,
Харесах си много тази количка http://www.kasidabg.com/peg-perego-uno-moka-2009.html.
Ще съм благодарна на споделилите мнения!
Виж целия пост
# 1
Привет,
за съжаление аз няма да мога да ти помогна с отговор, но също се надявам някоя от мамите, които са ползвали, да дадат мнение по темата. Засега това е моят избор - но наблюденията ми са само от магазина и нямат общо с реалните препятствия - тротоари, паркове, стълби, подлези Simple Smile
Ще съм благодарна за мнения   bouquet
Виж целия пост
# 2
И мен ме вълнува най много маневреността, защото другите неща мога да ги видя и в магазина. Дано се включи някоя мама с опит!
Виж целия пост
# 3
Аз си купих такава количка през декември месец. Много си я харесвам.Излизали сме около 10-15 пъти с нея и незная до колко мога да съм ви полезна.Аз също питах за нея тук във форума. Много е маневрена,сравнително лека е,сгъва се и разгъва лесно. Дръжката й се обръща,като позволява бебето да бъде към майката или пък да гледа,когато е по-голямо. Единствен недостатък е,че когато е обърнато бебето към теб,малките колела са от твойта страна и ако трябва да качваш количката на бордюра(например като пресичаш улица),трябва или да застопориш колелата(много е лесно-натискаш с крак едно палче),или да дадеш малко ход назад и тогава да вдигнеш количката. Не е много удобно,но се свиква.Иначе когато бебето гледа навън е страшно маневрена и удобна.Широка е,абе всичко друго й е ок.Изобщо не съжалявам,че си взех точно тази количка,а и съпружеското много я хареса-каза че съм направила най-добрия избор.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за мнението!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Моля! Ако още нещо те интересува,питай,няма проблем. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Имам същата количка от Август 2008 и направо съм очарована, много е лека и маневрена, бута се с една ръка лесно и има огромен удобен кош, в който можеш да слагаш неща без да повдигаш основата, където спи бебчо и да го будиш! Става и за новородено и за по - голямо дете!
Виж целия пост
# 7
Много благодаря!   bouquet
Вече съм почти 100 % сигурна че това ще е количката Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Чакай, чакай - само от положителни мнения си правиш извода! Аз пък я намирам за много ниска, което я прави неудобна за високи майки. Друг мно-о-о-ого важен недостатък е нестандартният разкрач на колелата - не можеш посмъртно да минеш по улеите на стъпалата на нито един подлез.
Качествена е, но вече мисля, че за същите пари можеш да намериш нещо по-добро!
 
Виж целия пост
# 9
не можеш посмъртно да минеш по улеите на стъпалата на нито един подлез.

 

А ти въобще би ли ги ползвала, защото улеите в подлеза на метрото при Булбанк са направо като шанца за ски скокове. И да ми влизат колелата в тях, не бих и помислила да ги ползвам Peace
Виж целия пост
# 10
Специално за подлезите в Пловдив-никога не съм ползвала улеи, те са направо страшни, а навсякъде има естакади и няма никъкъв проблем. Мисля, че няма да сгрешите с тази марка.
Виж целия пост
# 11
Имам друг модел на тази количка ,пак комбинирана и вече отгледах с нея две деца.За мен това са най-качествените колички.Пера я през две седмици в пералня на 50 грауса,плата не е мръднал.Моят мъж един път мина през едната гума на количката с колата,веднага си поръчах нова гума,т.е има и резервни части.Много са леки и маневрени.Каросерията е широка и удобна за детето.Има  и стола на същата фирма,папа-дондолино,той вече не се произвежда и от него съм много доволна.Препоръчвам тази марка горещо.
Виж целия пост
# 12
Чакай, чакай - само от положителни мнения си правиш извода! Аз пък я намирам за много ниска, което я прави неудобна за високи майки. Друг мно-о-о-ого важен недостатък е нестандартният разкрач на колелата - не можеш посмъртно да минеш по улеите на стъпалата на нито един подлез.
Качествена е, но вече мисля, че за същите пари можеш да намериш нещо по-добро!
 

Ами отрицателни отзиви до сега просто няма... Иначе за ниска - на мен не ми е - пробвах я в магазина. Аз съм 170см и ми беше добре. За разкрача на колелата не съм обърнала внимание.. В интерес на истината до сега не съм видяла друга, която да е на тази цена, да става за новородено без да се взима допълнително кош, да е сравнително лека, да ми харесва като дизайн и да е направена добре / Чикото например са доста по паянтови/.. Не знам аз поне друга не намерих. Имаш ли някоя конкретна предвид?
Виж целия пост
# 13
Да, Maclaren XLR. Харесвам и твоя избор, колебаех се точно между тези двете преди 9 месеца.
Независимо от лошите подлези се налага да ги ползвам, без тях е по-лошо и по-опасно. Но забележката ми за нестандартните разтояния м/у колелата важи и за качването в блока, където живея - и тук улеите са стандартни, с макларъна се справям без никакво усилие. Обръщам внимание на тази подробност, защото за мен е важна. 
Виж целия пост
# 14
Чакай, чакай - само от положителни мнения си правиш извода! Аз пък я намирам за много ниска, което я прави неудобна за високи майки. Друг мно-о-о-ого важен недостатък е нестандартният разкрач на колелата - не можеш посмъртно да минеш по улеите на стъпалата на нито един подлез.
Качествена е, но вече мисля, че за същите пари можеш да намериш нещо по-добро!
 

А ти колко си висока?Защото ако си към 2 м не знам коя количка би ти била удобна?Не се заяждам,но дръжката има възможност да се коригира-както да падне надолу,така и да се повдигне нагоре.За парите си е страхотна,ползвала съм я повече от година,момичетата по-горе са обяснили добре.Още по-добре и нагледно ще ти обяснят продавачките в магазина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия