Какво ще кажете вие?Момче ли е,или е момиче?

  • 10 941
  • 66
Здравейте,мами!
Когато бях в 16 г.с. ходихме на 4д ехограф и там ни казаха,че полът на бебчето е мъжки.Ние попитахме 100% ли е сигурно и док каза,че по принцип дава вероятност от 99 %,но в в този случай бил 200 % сигурен(д-р Даскалов-Пловдив,един от най-добрите) .Момента ,в който пусна ехографа,ние всички (аз,мъжът ми,акушерката,жената на доктора,която е също водещ специалист) видяхме,че е момче.

Но,сега започват да ме измъчват съмнения  Thinking Защото миналия път на консултацията при моя док ( с обикновен ехограф) бях в 25-та г.с и той гледа гледа и каза,че още не може да каже какво е(да поясня,че той не знае,че сме ходили на 4д и не знае,че ние знаем какъв е пола  Laughing ) Много мърдало и за да е по-сигурен да ни кажел на следващата консултация(на нея ще съм в 29-та г.с).И сега се чудим с мъжа ми,защо не ни каза,толкова ли не се вижда?Има мами,които разбират пола на обикновен ехограф още преди 20-та седмица.Или може би док знае колко много искаме момче и изчаква да е 100 % сигурен,за да ни го каже?Или пък е момиче?


Не,че е чак толкова важно(сега повечето мами,ще ме захапят за гърлото естествено),но просто много искахме момче и сме много щастливи и сега ни налегнаха съмнения  Laughing

След всичко това пускам снимка от 4д-то в 16-та г.с. и една на 2д функцията на триизмерния и моля ви кажете ми какво виждате вие,защото на мен вече почнаха да ми се привиждат какви ли не неща?Как изглеждаха 4-д-тата на вашите деца?А мамите с момченца?Така ли изглеждаха?

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/711/1985196345.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1444/1592630191.JPG
Виж целия пост
# 1
има доктори и доктори...едни по акъл,други по диплома.
Бих се доверила на този Даскалов,а не на АГ-то от близката п-ка
много зависи и от годините на апарата Wink
в 8 гс не ми откриха бременност,едва ли ще види пола преди да родя...моето АГ
Виж целия пост
# 2
На моето бебе в 25-та седмица му видяха пола на фетална морфолагия на 2D режим ( не исках да го гледат на 4D). Моята лекарка го видя чак в осмия месец на обикновен ехограф и не беше съвсем уверена, че е момче. За клипчето не мога да помогна, аз така и не си поисках, но и да имах такова, едва ли щях да успея нещо да различа. Според мен вашето бебе е момченце.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че сега при тази модерна техника ,наистина познават.Единици са случайте в които грешат и то ако бебчо не е застанал добре.
Лека бременност и всичко да е наред!
Виж целия пост
# 4
При мен на 4д,доктора видя в 11г.с.,че е момче.Другия доФтор чак в седмия месец и много се чудеше защо не скачаме от радост-нали ТОКУ-ЩО ни беше съобщил пола на бебето! ooooh!
Така че вярвай в на модерната техника!Леко бременеене и послушен юнак! Hug

Изгледах клипчето,но честно казано не разбрах.....Моето беше по-дълго и ставаше ясно за какво иде реч! Thinking
Виж целия пост
# 5
В 12 седмица ми казаха, че е момиче и така си и остана до края на бремеността, нищо че околните ми казваха, че все едно момче нося. Според мен си зависи от доктора и от машината разбира се. Довери се на специалиста, който е 200 % сигурен  Peace.
Успех и леко раждане.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви ,момичета  Simple Smile

Той този другия док от ЖК нищо не ми е казал още,ама се чуди един такъв,ще го видим след 2 седмици какво ще измъдри.Иначе пак при него бях и с предната бременност и там още в 6-тия ми каза,че е момиче и такова си и беше.Но незнам сега защо се бави....мърдало било  Thinking
Да не вземе да измъдри,че е момиче,че незнам какво ще правим тогава.И количка купихме и сини дрешки имаме.... Laughing
Виж целия пост
# 7
Бях при д-р Даскалов в 20 г.с и той ми каза, че е момиче, две седмици след това и наблюдаващия ме гинеколог потвърди на обикновен ехограф. Бих се доверила на Даскалов.
Виж целия пост
# 8
Според мен трябва да вярваш на този д-р Даскалов,особено след като ти е казал,че е 200 процента сигурен,а и всички са го видяли.
Аз не можах да го видя клипчето,а много ми се искаше.
Виж целия пост
# 9
Е, нормално е с обикновен ехограф да не се виждат такива подробности до по-късна бременност, отколкото с 3Д или 4Д. Недейте да вините лекарите. Просто възможностите на тези апаратури са различни.
Виж целия пост
# 10
Не можах да видя клипа, но според мен този док. от консултациите не е успял да види пола и затова нищо не е казал, така че остава да вярвате на 4д-то.

На обикновен ехограф 20-21 седмица се видя със абсолютна сигурност пола на второто ми дете (момиче), от лекарката която ми водеше консултациите. А първото (момче) го видя чак в 9 месец.
Виж целия пост
# 11
Не мога да отворя клипа.Дава ми грешка,но аз бих се доверила на 4Д ехографа,а не а 2Д.
Виж целия пост
# 12
Има достатъчно модерна техника в днешно време и обикновено се познава пола на бебето.
Виж целия пост
# 13
Незнам защо дава грешка това клипче.смених го с две снимки от въпросния преглед,които показват пола  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Незнам защо дава грешка това клипче.смених го с две снимки от въпросния преглед,които показват пола  Simple Smile
Ами и според мен е мъжко,поне по това,което виждам на снимката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия