DVD плеър с монитор

  • 857
  • 3
   Не знам дали тук трябва да питам, но понеже се обсъждат разни техники, може да получа инфо.  Има едни  ДВД-та , като лаптопи, с монитори.Някой  има ли такова? Добри ли са и колко струват?  Мъжа ми  иска такова за камиона, като пътува да си гледа филми и музика да слуша.
Виж целия пост
# 1
за около 600 лева ще си вземе перфектен лаптоп с много повече функции.
Виж целия пост
# 2
2 в едно-нямам думи! Някога и с комплектите видеомагнитофон-телевизор проблемите бяха чести и сериозни. Касетата останала вътре-телевизорът не може да тръгне! Процесорът заминал-няма нито видео, нито телевизия. Никоя от сериозните марки не произвеждаше такива. Не съм срещал нито Сони, нито Панасоник такива  комплекти.
Виж целия пост
# 3
Това наистина е удобно за колата, но не и докато шофираш. Докато си зад волана, може да се ползва само за музика. Иначе си е опасно(и забранено мисля) да гледаш филм и да караш. Но пък за останалите пътници е ок. Особено за децата,ако им доскучее, винаги можеш им пуснеш нещо интересно. Удобно е, защото е портативно, може да се закачи и на задните седалки на автомобила. Можеш и в леглото да си гледаш филми, ако нямаш лаптоп примерно. За мен е излишна глезотийка, но пък повечето мъже не мислят така. Е, върши работа, признавам, особено за укротяване на изнервено дете в колата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия