Заради мостовете на Медисън

  • 15 880
  • 123
Първо ще уточня,че филмът,който ме подтикна на пиша,според мен не е романтичен.И много моля,в моята тема, това да не се оспорва.
Сега искам да ви питам,бихте ли променили живота си,добрият си живот,смисленият си живот,заради една такава случайност?Значи много е важно да се спази уточнението-живеете повече от добре,с мъж,който ви обича,деца и всички екстри.Но се случва нещо,което ви разлюлява,знаете,че това не се е случвало и никога повече няма да се случи.Готови ли сте да промените живота си,точно когато всичко в него се е подредило?
Виж целия пост
# 1
Не съм сигурна, че ако имам всичко за което копнея, щях с лека ръка да се лиша от него ... Но знае ли човек на какво е способен и на какво - не, докато не му се случи  Crazy
Виж целия пост
# 2
Не съм гледала филма.

Отговарям на това, което чета в темата.
Не бих променила живота си.
Виж целия пост
# 3
Понеже съм гледала и филма, чела съм и книгата, ще ти отговоря. Като си знам жаждата за приключения, бих скокнала. После вероятно горчиво ще съжалявам.  Laughing А може би няма да съжалявам.
Мъжът ми не би.
И много ми се сърди, когато изкажа горното мнение.  Joy Все му обяснявам, че това е хипотетично, ама той се цупи.  Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз не съм го гледала.
Не мисля,че бих прецакала подреденият си живот с деца и обичащ мъж,за нещо мимолетно и различно,а пък ако ще да не ми се случва никога вече.

П.С,Довечера ще гледам филма и пак ще коментирам Wink
Виж целия пост
# 5
И аз не съм гледала филма. Сигурно има и други съществени подробности, които ще бъдат определящи... Thinking
 Не, не мисля, че ще го направя.
Виж целия пост
# 6
Много ще се зарадвам,ако гледате филма.
Виж целия пост
# 7
Честно - не искам да имам такъв момент в живота си. Не знам как ще постъпя.
Досега колкото пъти съм се влюбвала връщане назад не е имало, но тогава нямаше и деца.
Виж целия пост
# 8
Сега ще отговоря искрено с риск да ме разкъсате.
Бих се впуснала в страстна авантюра, лъжейки съзнателно мъжа, който ме обича, докато това отшуми. Ще рискувам.
Но не бих била доблестна и честна веднага да напусна хубавия си живот, за да гоня дивото.
Виж целия пост
# 9
Аз лично няма да те ръфам.Защото ще бъде много нечестно от моя страна.
Виж целия пост
# 10
Това е моят филм  Peace Когато го гледах преди n-години си казах , че аз НЕ бих   постъпила като героинята . Да , ама не .  После ми се случи , направих го ( не ме питайте как  Confused ) и не съжалявам  Peace . Но всичко е индивидуално и на никого съвет не съм давала , ако ме попита дали да направи подобна крачка .
Виж целия пост
# 11
Не бих си променила живота. И после до смъртта си ще съжалявам.
Виж целия пост
# 12
Не, не бих скочила, и не бих рискувала.
С годините съм станала твърде трезвомислеща, и знам, че чудеса няма.
Знам също, че една опияняваща любов може да бъде много илюзорна.
И имам доста добър инстинкт за самосъхранение от подобни "тръпки".
Виж целия пост
# 13
Навремето, когато за първи път гледах филма, можеше и да го направя. Към моментното си състояние, по-скоро не. Напоследък се улавям дори, че никак не ми идва отвътре да пиша по всякаквите прочувствени теми за любов, емоции и душевни състояния...Изкуствено ми е.
Или съм станала студенокръвна или просто съм пораснала.
Виж целия пост
# 14
Сега ще отговоря искрено с риск да ме разкъсате.


Паси,какво ти пука кой харесва или не харесва искреността ти?
Никого не бих осъдила,за това че иска да изживее красив момент.Просто аз не съм такава.Винаги мисля първо за семейството си и за добре подреденият ми живот.Страхът ,че бих могла да го прецакам би ме възпрял.
Шанел,наистина ще гледам филма.Провокира ме Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия