QUAX Buggster - ПРОМОЦИЯ

  • 1 733
  • 9
Ето от тук - http://www.babyjungle.nl/english-buggies.htm При над 500Е /без стойността на доставката/ има още отстъпка 10%. За БГ количката с подарък чувал излиза 227Е с доставката, за 1 седмица пристигала. /инфо от позната, която си я получи преди няколко дни/

Има ли желаещи да се обединим?
Виж целия пост
# 1
в момента помагам на my best friend да се регистрира във форума!  Laughing Чака линк за активиране на профила в имейла и ще се включи по темата, че е кандидатка! (да не става развален телефон).  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз съм пас за сега, че има промяна в плана Laughing Но ако best friend е навита - имам предвид една желаеща мама Simple Smile Ще й пусна линк към темата да се включи.
Виж целия пост
# 3
Иска. Гледам я сега след колко време ще го напише!  Crazy
Виж целия пост
# 4
Zdraveite,pisha blagodarenie na moyata nai-liubima i neveroyatna drujka,koiato mi pomogna da stigna do vas.Ta po povod na koli4kata buggster,ako niakoi ima jelanie da se kombinirame,az sam navita.ako stane dobre,ako li puk ne-zdrave da e.ste sledia temata s interes.
Виж целия пост
# 5
извинявам се за латиницата,не обърнах внимание как сте писали.ще внимавам следващия път.
Виж целия пост
# 6
Здравейте,аз съм навита и то мнооого и вече 2дни я мисля тази количка.Имам проблем с картата и ако някой поръчва веднага изпращам паричките.Агата мерси много.
Виж целия пост
# 7
Успех и на двете ви Wink
Виж целия пост
# 8
Май-няма да стане поръчката.Дано се появи някой,чиято карта да е активна и може да пазарува от сайта.Все още не губя надежда.
Виж целия пост
# 9
не съм наясно кой ще поръчва,откъде и как става плащането.Обяснете,защото,ако проблема е в кредитната карта,аз също мога да използвам моята.Кажете  какво е необходимо да се направ,за даси поръчаме количките.простете за невежеството ми,но хващам нещата отсредата и не разбирам съвсем добре дискусиятат ви.Ще проверя по-късно пак какво се случва.До скоро!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия