Истински любовни истории

  • 9 116
  • 40
Хайде в духа на февруарските любовни настроения, да пусна и аз една тема...Като например, да поговорим за ИСТИНСКИ любовни истории - не от книги, не от филми, а такива, които наистина са се случили - с реални хора, в реално време, и които по някакъв начин са ви докоснали, накарали са ви да се замислите, или да се усмихнете, или...

Честно казано, не искам да слагам темата "в рамки" и да говорим само за "известни", или напротив - само за "обикновени" хора - нека всеки разкаже това, което му хрумва при така поставена тема.

Аз ще започна с една история, която винаги ми е харесвала и винаги съм защитавала в спорове, защото едва ли не целия свят е (беше) против нея - между Принц Чарлз и Камила Паркър. Честно казано, винаги съм се надявала да се съберат и много се зарадвах, когато накрая това се случи. Надявам се след всички изпитания и ограничения, през които премина любовта им, сега наистина да са щастливи заедно.
Има и други, но ще се включа по-късно.
Виж целия пост
# 1
В този дух се сещам за любовната история на Никола Саркози и Карла Бруни, а също и за Онасис и Жаклин Кенеди  Peace
Виж целия пост
# 2
   Грeйс Кели и принц Рение. Красива и тъжна история.



Грейс Кели - принцесата с “Оскар”

Грималди - приказка за принцове и принцеси

Принцеса Стефани
влюбена в дресьор на слонове


  Може би всичко вече е казано и изписано за тази любовна история. А може би не е,винаги има какво да се спомене. Любовта между Грейс Кели и принц Рение е едно доказателство,че приказните истории могат да се случват и в реалността. И дори в двадесети век.
 Питам се,защо най-хубавите истории за любов завършват толкова тъжно?
Виж целия пост
# 3
Паси и Грънчарова.  Hug
Виж целия пост
# 4
Joy Joy Joy
Елена Йончева и Сергей Станишев  Peace
Кака Лара и Владо Береану
Виж целия пост
# 5
  Разкажете ги тези истории де, иначе се получава като изброяване на известни двойки.
Виж целия пост
# 6
   Яворов и Мина Тодорова.
 Яворов и Лора Каравелова.

Виж целия пост
# 7
Е, аз хорските любови не ги знам в детайли.
Затуй пък моята ми е до болка позната.
За нея се сещам.
За Луна и мъж й. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Софи Маринова и Дачо  Crazy
Виж целия пост
# 9
Ако някой пусне още една любовна тема, ще се издрайфам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
  Разкажете ги тези истории де, иначе се получава като изброяване на известни двойки.

А-ха. Именно, това имах предвид. Ама май не подбрах точно периода за пускане на темата. Май всички са попреяли с романтика.
Виж целия пост
# 11
Явор Дачков и Люба Кулезич.  Hug
Виж целия пост
# 12
На една приятелка.........
отиваме на море, запознава се с арабин, богат, красив, умен, добър - невероятната комбинация.
среща в София, подаръци, запознаване с роднини, обещания за вечна любов........тя обаче, крайно притеснена, той иска да я води във........Ливан. Ние с нея, чели много книги - "Не без дъщеря ми", всякакви теории ни изникват, обаче онзи - не, обич, обич, обич, и тя влюбена, красива двойка.
Та, уговаря ме се с нея - в момента в който кацне на летището да ми звънне - ако ми каже по телефона,че има облаци - значи положението е кофти и вдигам всички на крак да я измъкнем от там Crazy, ако ми каже, че небето е синьо - всичко е наред и да стягаме сватба. Mr. Green
Излитат, след няколко часа ( през ноща помня че беше), звъни у нас телефона, вдигам и тя крещи - Синьоооооо, небето е страхотно синьооооо, абсолютно безоблачно, чак розовее Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
и така - прибраха се след това, ожениха се, изгубихме връзка, но мисля, че още са заедно и се обичат и той разби в мен мита за арабина с забулената съпруга и още 6 такива законни Peace
Виж целия пост
# 13
САшо Диков и Аня Пенчева
Виж целия пост
# 14
Мъжа ми и една персона творяща за жълт вестник Joy Бързо я разлюби Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия