Моля за съдействие и помощ

  • 1 171
  • 2
Добър ден  Доктор NIVEA Baby.
Моето слънчице е на 4г. и може би няма да ми отговорите, но ми се иска  да Ви помоля за мнение и съвет и ако е възможно по- скоро, за което предварително Ви благодаря.
Моето слънчице се разболя, като в началото симптомите бяха остра кашлица. Която продължи 1,5 - 2 месеца, като през цялото време личният лекар ни предписваше само сироп за кашлица (Проспан), като през това време синът ми получи като спазъм на дробчето . След месец кашлица и никакъв ефект със съпруга ми решихме да го заведем на алерголог (без знанието на личният лекар). Алерголожката ни обясни, че става въпрос за силно изразена алергия с възможност да прерасне в астма и ни предписа сунгулар. сунгулара го пием от 1,5 месеца, но почти няма резултат, отново имаме кашлица и молба от госпожите от детската градина да се лекуваме в къщи. Наша позната се консултира с хомеопат и е доволна, така днес и ние водихме моето слънчице на хомеопат. Д- р хомеопат е изписал някакви капки, но е казал да спрем приема на всички видове лекарства в това число и сунгулара.
И точно тук идва въпроса, който ще ме побърка. какво да правя???
Дали да спра сунгулара и да го лекувам с тези капки и ако го спра мога ли да го почна отново след известно време??? Или да продължим лечението с сунгулар и да пренебрегнем мнението на хомеопата.
Моля Ви, дайте ми съвет до колкото е възможно и по възможност по- бързо за да знам какво да правя довечера, какво да дам на сина си сунгулар или хомеопатичните капки.
Виж целия пост
# 1
Нямам много опит с хомеопатичните лекарства, но след като няма ефект от сунгулара по принцип трябва да се търси друга алтернатива за лечение. Опитайте с хомеопатичните лекарства. като в допълнение направете рентгенова снимка на белите дробове, кръвна картина с диференциално броене и утайка и се консултирайте с лекар специалист по белодробни заболявания- напр. д-р Гизова(зав. детско отделение в Окръжна болница -София)
Виж целия пост
# 2
Добър ден  Доктор Слънчева, благодаря Ви, за съвета.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия