рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 671
  • 515
# 105
Прави се с глави стар чесън, но такива има целогодишно, така че успех!! И да ни разкажеш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 106
Здравейте момичета!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СТУДЕНТИ!  bouquet
Да споделя и аз за рецептата. Simple Smile
Вече съм към края,е не точно имам за до края на декември от капките.
У дома всички бяха болни вече по-два пъти,аз обаче пропуснах до тук.Всяка зима аз съм най-зле,но тази...не се оплаквам.Усещам,че се постопиха сланинките ми по корема,нещо което от години не съм успявала да постигна.Лошото е,че имам през цялото време,подуване на корема.Но пък ми направи впечатление (веднъж бях на път през деня и ги бях забравила-не ги пих),коремът ми съвсем изчезна и ми беше много леко и приятно.На другия ден ги започнах пак и подуването се появи.Смятам,че като ги свърша всичко вече ще е на мястото си и сигурно ще се чувствам страхотно.
Зрението не ми се оправи,но пък не съм боледувала до тук,което ми говори за по добър имунитет.
Това е за сега от мен,от приемането ми на капките.
Когато ги свърша,ще пиша отново.
Хубав и спокоен ден!
Виж целия пост
# 107
Супер, Анди! Ще чакаме докладната по-нататък  Embarassed
Виж целия пост
# 108
Рози, благодаря за отговора   bouquet
На пролет няма да имам домашен чесън, за съжаление Sad
Като ги почна пак ще пиша, дано ми повлияят добре Simple Smile
Виж целия пост
# 109
аз съм много доволна от резултата, не съм боледувала от нищо след прочистването. Бялото драбче ми се изчисти и от цигарите. Аз я парвих само за прочистване от цигарите, доста дълго пафках. Ям люто, чесън и нищо ми няма, а преди това избягвах.
Виж целия пост
# 110
А не ви ли е страх 4е може да ви навреди?
Виж целия пост
# 111
Чесън? И водка? Ами не  Party Повече ме е "страх", че може да ми навреди някой илач от химическата индутрия, затова не си ги вкарвам в тялото под никаква форма и при никакви обстоятелства  Laughing

Весела Коледа!
Виж целия пост
# 112
Може ли някой да ми помогне с отговор на някои въпроси относно тази рецепта?
Аз не закусвам и почти не обядвам. Работя с клиенти в офис и няма ли да ухая на чесън,ако все пак реша да я ползвам и спазвам?
Даже и от някаква невинна закуска кифла или сиренка,офиса след това се проветрява 30 мин.
Може ли това да се взема наведнъж само вечер?
Дано някой ми отговори и както виждам, не е задължително с млякото, че не мога да го гледам даже.
Виж целия пост
# 113
Може би си струва да направиш първата част, когато си в отпуска. Защото там е важно надграждането на количеството и постепенното приемане през деня. После продължителната част можеш да си я правиш рано сутрин вкъщи преди да излезеш. Но как точно ще реагира твоето тяло като ухание, никой не знае. През периоди на очистване организмът е странна птичка.
Виж целия пост
# 114
Полезно, но -

дори и вечерта да сте яли чесън, на другия ден се излъчва през порите на кожата  Sad
Виж целия пост
# 115
Mомичета,да споделя с Вас и края Simple Smile
Изпих капките!Единственото нещо при мен е малко сваляне на мазнинки около корема и талията и нормализиране на кръвното.Сега съм като ученичка 120/80,а преди винаги е било високо.Правила съм всичко както трябва.Сърдечните проблеми си останаха.През цялото време чувствах дискомфорт в корема.Постоянно ми бе подут.Споделяла съм с Вас,когато бях на път и бях забравила капките,че това подуване изчезна.Сега вече след края го няма.При леля ми е същото.Зрението ми не се е подобрило,а не смятам и,че съм се изчистила от токсините.(когато тялото ми е чисто,при изпотяване нямам никаква миризма,а сега не е така,това постигам,т.е.изчистването само с мед и лимони във вода).За сега от началото на есенно-зимния сезон-не съм била болна,но има време,не е свършил.
Та да обобщя,за мен рецептата е прехвалена!
Много са малко нещата върху,които подейства.Да имаше действие,но не бе очакваното.Но не трябва да забравяме,че всеки организъм е различен.На мен действа не едно,при друг на друго...Бях длъжна да опитам.
За сега съм доволна само от лимоните с меда,разредени с 2 литра вода.На мен ми действа супер Simple Smile
Това е от мен!
Желая Ви хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 116
Какви са тези лимони и мед?
Аз си правих микс от пасиран лимон, орехи и мед и си вземах по 1-2 лъж. сутрин 1/2 час преди ядене.
Сега само пия чаша вода с малко лимон.
Хем за прочистване, хем за стомаха, а и за лош дъх. Не мога да кажа дали ми действа, но го правя от скоро, така че има време.

А каква е другата рецепта?  Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Анди,благодаря за споделеното,ама карай докрай,моля те !
Какви са тези лимони,как ги правиш,хайде споделяй!?
Виж целия пост
# 118
 Simple SmileТова с лимоните почти всеки го знае.
Сока на 14 лимона се смесват с 1 кг.мед-1 буркан.
Всеки ден се взима по 100 гр.от тази смес и се сипва в 2л.вода.
Това количество се изпива за деня.Прави се докато свърши.
Аз съм много доволна.Е не казвам,че лекува инсулти,инфаркти,подобрява зрение или кой знае какви чудеса...Това нещо изчиства организма и мисля,че засилва имунната система.Това на мен ми е достатъчно.За себе си съм установила,че когато се изпотя и потта ми намирисва,имам вече натрупани токсинки.Като пия лимоните и след седмица,може и две,зависи с колко съм се затлачила,тази миризма изчезва и ми става леко и приятно.За килограми не съм установила дали става,не съм обърнала внимание.Правя го два пъти годишно пролет и есен-февруари,матр и септември,октомври и ми е супер.
От началото на октомври пия и черния бъз.Позната каза,че чисти кисти и е добре да се пие и за подсилване.Събрах доста инфо и го направих.Когато имам резултати,ако изобщо има такива-ще пиша пак.Казват,че този бъз бил страхотен.
До сега съм пила само мужик корен и съм много доволна.Той също е добър имуностимулатор и изчиства разни неприятни израстъци и образувания.
Това е от мен.Дано съм била полезна.
Хубав и спокоен ден!
Виж целия пост
# 119
Днес даваха тази рецепта в предаването на Гала. Интересува ме какъв спирт 96 градуса купувате- в смисъл нали има най-разлечни - кой е за пиене? И другото -след като направите настойката, в какво я съхранявате за да е удобно отброяването на капките newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия