рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 466
  • 515
# 465
По принцип тази тема си е точно за спирт+чесън. Simple Smile Ама за ракия с лимони не знам. Simple Smile
Виж целия пост
# 466
2 Разл. рецепти са.Но сега незнам какво ще стане.Първата е лимони с чесън.Но не се получи много течност и се появи отгоре мухъл.Явно никой не е правил тази.
Виж целия пост
# 467
Аз да се включа с питане!  Simple Smile
Според вас подходящ ли е този полупресен чесън, който се продава? Китайски не бих хапнала или пила, ако трябва, ще чакам есента.
Виж целия пост
# 468
Аз да се включа с питане!  Simple Smile
Според вас подходящ ли е този полупресен чесън, който се продава? Китайски не бих хапнала или пила, ако трябва, ще чакам есента.

По-напред в темата бяха писали момичетата, че задължително трябва да е стар. С пресен не ставало  Peace Дано се включи и някой, който има книгата с рецептата, може там да пише  Grinning
Аз си изпих цялата течност - общо за два месеца и три седмици. Свалих към килограм-два, без никакви диети или ограничения. За сега си запазвам килограмите и се надявам да си останат така - то всъщност само толкова имах за сваляне след раждането  Mr. Green и сега съм като преди  Joy Joy Joy  Друга промяна не отчитам, но и аз го направих за общо пречистване на организма, а не с определена цел  Hug

Успех на всички чесънопиещи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green дано се получат желаните резултати  Hug
Виж целия пост
# 469
Здравейте в момента си правя рецептата с 24 лимона и 400 гр. чесън от Бялата книга . Ето и копие на рецептата:

  Еликсир на младостта – това древна рецепта от чесън и лимон, известна като средство,
укрепващо имунната система, очистващо кръвта и съдовете, отстраняващо запъхтяването, полезно
при отклонения в теглото: прясно изстискан сок от 24 лимона се смесва с 400 г смачкан с различен
способ чесън, удобно е с блендер в част от самия сок в половин литров пластмасов съд от кисело
мляко, и се помества в буркан, желателно с широко гърло. Отгоре бурканът се покрива с лека тъкан
или марля, завързва се и се поставя на хладно място. След 24 дни средството е готово. Може да се
почне приемането и по-рано, но ефектът ще бъде по-малък, чесънът може да пречи на съня, което не
става  след  пълния  срок  на  получаване  на  настойката.  Преди  приемане  сместа  се  разклаща.
«Еликсирът на младостта» обикновено се приема един път дневно преди сън: 1-2 чаени лъжички от
сместа в половин чаша вода, разбърква се и се изпива. Може приемът да варира, да се пробва да се
взема сутрин на гладно, през деня между приеманията на храната и вечер един час преди лягане и да
се стараете да отработите дозата по вътрешното усещане и съня. В началото на приема в стомаха
може да започне революция от разтревожените от еликсира паразити. Позитивно въздействие върху
организма не се чувства веднага, а примерно от 14–20-тия ден. Еликсирът чисти съдовете в целия
организъм  и  което  е  особено  важно,  в  мозъка,  сърцето,  подобрява  се  съня,  изчезва  умората  и
вялостта, тялото се напълва с лекота и енергия, подмладява се кожата. Силата на ефекта зависи от
качеството на чесъна, в него, по възможност, не трябва да има нитрати. Затова, прочитайки тези
редове, не губете време, купете добър чесън и лимони, направете тази изключително проста смес и
след 24 дни започнете да я приемате. Ефектът значително се усилва на фона на приема на чай от
джинджифил, лимонов сок и мед (рецептата е приведена по-горе) – не в един прием, разбира се.
Еликсира може да се съчетава с приема на други очистителни препарати.

Някой има ли отзиви за нея и мислите ли ,че не е добре да се приема от кърмачка?
Аз кърмя вече 2г и 2месеца вероятно и това има значение ,че детето не е толкова малко. Simple Smile

Адриана 71 много ценя вашите коментари и от темата "Прочистване от паразити..."

Бугари_бс  тази рецепта с капки до 21 и обратно ,а после 3 по 21 ,колко дни се приема 3 по 21 капки? Simple Smile
Доколкото разбирам сте я правили около 7 месеца след раждането на детето ви, а кърмехте ли още или не?
Благодаря на всички които ще се вклиучат с отговори  bouquet Hug
Виж целия пост
# 470
А откъде взехте спирта за пиене ?  На този спирт от аптеката пише само външно.
Виж целия пост
# 471
А откъде взехте спирта за пиене ?  На този спирт от аптеката пише само външно.


Точно таке - пише само външно, но става и за лекарство - за вътрешен прием. Този, който ползвах аз беше същия - не се притеснявай.
   УСПЕХ!!!     newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 472
Здравейте момичета! Моята майка направи целия курс от около 3 месеца. Резултатът при нея е повишен имунитет. Миналата година напролет изкара една тежка пневмония, след това бронхит и беше с толкова отслабен имунитет, че дъщеря ми / 6г./ само да кихнеше и баба й беше в тежко състояние на антибиотик. Откакто започна да пие чесъна-февруари месец - НЕ СЕ Е РАЗБОЛЯВАЛА. Излизаше и гной по сливиците/ без да е болна/-ИЗЧЕЗНА. Е за нейно голямо съжаление -не свали килограми, не престанаха да я болят костите.
И аз съм го забъркала от февруари месец, но още не съм го почнала, но вече ще го почвам. Моят проблем е акне,което се получи след раждането и не мога да го излекувам с нищо. Някой излекувал ли е акне?
Виж целия пост
# 473
Здравейте, момичета !

     Рецептата с чесън и спирт  я видях за първи път преди 10години , но все не се решавам да я приложа, но сега съм решена да я направя , та искам да е както трябва, така и така ще се вмирисвам...
     Въпросът ми е 350 гр. трябва де е теглото на чесъна с обелките или това е теглото на вече обеления чесън?
    И другото някъде четох че спирта трябва да е ХРАНИТЕЛЕН, каквото и да означава това?
По принцип правя спиртен извлек на прополис с обикновен 90 градусов спирт, но това за хранителния спирт го мернах из нета 2-3 пъти... newsm78
Виж целия пост
# 474
Здравейте, момичета !

     Рецептата с чесън и спирт  я видях за първи път преди 10години , но все не се решавам да я приложа, но сега съм решена да я направя , та искам да е както трябва, така и така ще се вмирисвам...
     Въпросът ми е 350 гр. трябва де е теглото на чесъна с обелките или това е теглото на вече обеления чесън?
    И другото някъде четох че спирта трябва да е ХРАНИТЕЛЕН, каквото и да означава това?
По принцип правя спиртен извлек на прополис с обикновен 90 градусов спирт, но това за хранителния спирт го мернах из нета 2-3 пъти... newsm78
Да,350 гр с обелките.Аз си купих спирт от аптеката-95%.
Виж целия пост
# 475
Момичета, искам да ви запитам нещо... прочетох цялата тема ама отговор не намерих.

Направих си рецептата, престоя чесъна, прецедих и всичко, обаче ми се наложи да замина и не можех да го почна след 3 дни. Ако сместта престои затворена в хладилника, мислите ли, че ще и стане нещо? Нали няма да е токсична или нещо такова?
Чудя се дали е ок да я почвам сега или да я правя пак  newsm78 Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 476
Ами те някои така или иначе си го държат в хладилника, така че мисля няма да е проблем  Peace
Виж целия пост
# 477
Gra Gra, сместа се пие поне 2-3 месеца и през това време се държи в хладилник или на тъмно и хладно...логично е че за 3 дена няма как да стане токсична. Иначе може да издържа и доста повече все пак има спирт вътре, такъв спиртен извлек на чесън се използва и за много други неща.
Виж целия пост
# 478
Благодаря ви за мненията! И аз така си мислех, но не бях сигурна и реших да питам Simple Smile Хубав ден ви желая  bouquet
Виж целия пост
# 479
Етилов спирт (90 %) ще стане ли ,че днес в аптеката като казах чист спирт и ми дадоха този ? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия