Издокарани за пред ''КРАЛИЦАТА''

  • 3 520
  • 39
Здравейте,дами!Както може би вече знаете поп-иконата МАДОНА идва лятото в бг.Решила съм,че ще ходя на концерта й-живот и здраве.Въпроса е -Какво за бога да облеча?Искам да е нещо секси и същевременно удобно.За първи път нямам конкретна идея и визия,как искам да изглеждам.Help............ :  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако си мислиш, че някой ще те гледа в тълпата, много се лъжеш.
Дънки и черен топ е достатъчно. И спортни обувки, а не на ток.
Виж целия пост
# 2
Ти очакваш лично с нея да се срещнеш ли  newsm78
Виж целия пост
# 3
Не знам,nansen може и да срещна с нея Wink ако някой е така добър да ме запознае.Разбира се,че няма да сложа обувки на висок ток.Просто исках да споделите идейки.  superuu
Виж целия пост
# 4
Сред тълпата едва ли на някой ще  направиш особено впечатление, още повече , че всички ще тръпнат да видят Мадона!
Трябва ти нещо удобно, леко.Ако имаш удобни високи обувки можеш да ги обуеш, за да виждаш по-добре, много от момичета по концертите го правят  Peace но и зависи какъв фен си.Имах възможността да гледам концерта във Виена(този също няма да пропусна)  и скачащите, пеещите и т.н. бяхме малко всички облечени спортно.
Виж целия пост
# 5
Решила съм, че ще изненадвам мъжа си...
Някой може ли да ме ориентира от къде да купя билети-знам че от 19.02 ги пускат и искам да съм подготвена Party
Предварително благодаря Hug
Виж целия пост
# 6
Ти очакваш лично с нея да се срещнеш ли  newsm78

 Joy
Виж целия пост
# 7
Ако концертът се провежда на стадион,с токчетата има опасност да потънеш в настилката. Laughing
На концерта на Кайли имаше дами с дълги рокли,в суматохата няколко бяха скъсани.
Дънки/панталонки/къса пола и блузка по избор+ниски обувки е най-практично. Sunglasses

Виж целия пост
# 8
според мен си избери някой тоалет от книгата "Секс"....само така според мен ще я впечатлиш Mr. Green макар и това да не е сигурно hahaha
Виж целия пост
# 9
не е ли малко раничко да обмисляме тоалетите за тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Една приятелка беше миналата година на концерта и във Виена и си беше направила подобие на тоалета и с конусите на гърдите. Беше много готина.
Виж целия пост
# 11
Една приятелка беше миналата година на концерта и във Виена и си беше направила подобие на тоалета и с конусите на гърдите. Беше много готина.


Ето това наистина е впечатляващо!
Виж целия пост
# 12
Със сигурност съм за ниските обувки особенно на концерт Simple Smile Иначе Кралицата няма много да обърне внимание дори и да си с дънки хе хе  Grinning
Виж целия пост
# 13
Maxmarra, я ни открехни - ти щом толкова мислиш за тоалет, да не би да излизаш на сцената с Madonna? Laughing

В кръга на майпа де, ама опредлено нещо спотрно, удобно, с ниски обувки, пък знае ли човек, тогава може да се изръси и някой дъждец.....

Виж целия пост
# 14
Една приятелка беше миналата година на концерта и във Виена и си беше направила подобие на тоалета и с конусите на гърдите. Беше много готина.


Ето това наистина е впечатляващо!


на мен пък ми звучи много тъпо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия