Количество АМ на година и половина?

  • 1 382
  • 21
Дъщеря ми сутрин и вечер пие около 200мл АМ,т.е. за деня около 400мл,а понякога и малко кис. мл. като десерт.Навсякъде като чета децата на нейната възраст хапват за закуска направо попара,а по книгите пише, че трябва да се приема за тази възраст 400-500мл мляко.Чудя да и спра ли сутрешното мляко и как да го наваксам после в храненията?Тя и без това е около 9,5к.,та и повече да хапва няма да навреди.
По колко АМ хапват децата ви на тази възраст и как го разпределяте като хранене?
Виж целия пост
# 1
ние отдавна не пием сутрин АМ,ядем разлиЧни видове млеЧни каши,попара но я правя с АМ,мляко с овесени ядки,така Че млякото си присъства в закускатаПо книгата която аз Четях на др.Трифонова пишеше Че в 12м и веЧерното АМ се заменя с постно ястие и кисело млякона книгите хвърлям по едно око ,но предпоЧитам съветите на майките от форума и най -веЧе се водя по детето HugАко издържа до обяд само на мляко добре ,но ако огладнява преди обяд е време да помислите за друг вид закуска ,нешо което да го засиша до обядаима много видове зърнени каши ,безмлеЧни ,които се правят с АМ ,такаЧе млякото си присъства в закуската ,важно е детето да е сито
Виж целия пост
# 2
Само вечер пие АМ.
Виж целия пост
# 3
Аз попара не давам, детето ми пие много мляко, грубо около литър на ден, не яде само мляко, разбира се. Не бих му го спряла заради попарата.
Виж целия пост
# 4
Попара никога не е ял. АМ пие сутрин и вечер х210мл., понякога следобед хапва кисело мляко. Отделно кашкавал или сирене, млечна каша и пр.
Виж целия пост
# 5
Попара никога не е ял. АМ пие сутрин и вечер х210мл., понякога следобед хапва кисело мляко. Отделно кашкавал или сирене, млечна каша и пр.
Peace
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми, е точно на година и половина. Все още, сутрин често закусва с Нестле Джуниър - 250мл. Рядко, предлагам нещо друго, но не попара, и пак млечно. Вечер, задължително преди сън, пак пие около 250мл. Отделно са млечни каши, кисело мляко или нещо друго млечно - сирене, извара, ядки с мляко. Изобщо не смятам да ограничавам приема на мляко, обича го, давам и колкото иска.
Виж целия пост
# 7
Синът ми пие АМ сутрин и вечер по 240 мл.,а някой път вечер и по 260 мл.,попарата я давам за следобедна закуска като разнообразие и по между другото много я харесва Peace
Виж целия пост
# 8
пием вечер и цяла нощ мляко
Виж целия пост
# 9
Здрасти!Ние обожаваме попарата.Вечер пие около 240 АМ.През деня хапва кисело мляко с банан,бисквити или айрян.Понякога вечер не иска толкова мляко,но аз приготвям 240.Ако си го пие сутрин и си го обича,давай го!Нормално е това,което иска детето.Книгите са само ориентир.
Виж целия пост
# 10
Обожава попара, а мляко пие само вечер преди заспиване 270мл./ освен това, използвано за приготвяне на кашата следобед, ако съм давала/.
Виж целия пост
# 11
Ами то освен АМ след около час и половина хапва или попара или грис,или макарони.Жалко,че отказа кашите.Сега поне си сверих часовника,че и други дечица хапват и сутрин и вечер все още АМ.Иначе в градинката почти всички майки ми се чудят и си помислих нещо да не прекалявам.
Виж целия пост
# 12
Синът ми е на 2 години и половина. Пие АМ само вечер по 150-180 мл преди да заспи. Откакто стана на година сутрин не му давам АМ.
Виж целия пост
# 13
Обожава попара, а мляко пие само вечер преди заспиване 270мл...
И при нас е такова положение - сутрин попарата е с чай, вечер преди лягане - АМ 270мл. Peace
Виж целия пост
# 14
Сутрин и вечер пие по 200 мл АМ Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия