За един ПМС...

  • 2 898
  • 22
Здравейте, мамчета Wink

Ще се извиня за глупавият ми въпрос, с риск да получа инсинуация....

Когато едно момиче е бременно... и  преди периода, когато цикъла й трябва дадойде... може ли да й се получат такива пъпки по лицето, каквито се получават като ПМС? Имам предвид.... добре ще разкажа. Да приемем, че има вероятност да съм бременна, въпреки че 12 дни след секса направи тест - отрицателен. Но пак се притесних, защото имам разни симптоми като лееки болки я яйчниците и от 1 ден някъде - подути и малко болезнени гърди. Скоро, към 20-ти трябва да ми дойде... А и получих такива пъпки по лицето (не много), каквито получавам по принцип преди да ми дойде. Възможно ли е това да е ПМС.... Днес ще правя още един тест и дано не съм бременна. Споделете мнението си..

И все пак благодаря.
Виж целия пост
# 1
Признаците на ранна бременност са еднакви с тези на ПМС. Така че тук няма кой да хвърли боб да ти каже дали си бременна. Изчакай си датата и си направи тест, по-добре кръвен.
Виж целия пост
# 2
Да, може да получиш симптоми, като при МЦ, дори да си бременна. Първите три месеца от бременността си, имах болки ниско в корема, главоболие и нервно напрежение, около датата на МЦ.
Виж целия пост
# 3
Аз пък нямах пъпки, когато забременях (обикновено имам). Дано всичко да е наред при  теб. Но само тестът ще покаже наистина.
Виж целия пост
# 4
Да, може да получиш симптоми, като при МЦ, дори да си бременна.
Peace Скоро ще разбереш какво става, нали на 20-ти.
Виж целия пост
# 5
Признаци МЦ и бременност са идентични.
Направи си кръвен тест ,за да си спокойна или изчакай някалко дни след 20-ти и ако не ти дойде-на лекар Peace
Виж целия пост
# 6
Изчакай няколко дни и ще разбереш със сигурност.
Виж целия пост
# 7
Изчакай си датата за менструация + няколко дневно закъснение. Това са симптомите за наличие на бременност.  Peace
Виж целия пост
# 8
Изчакай няколко дни и ще разбереш със сигурност.

Съгласна съм!
Пъпки ми излизаха и през бременноста...
Виж целия пост
# 9
Когато забременях имах същия симптоми, като преди цикъл.
Виж целия пост
# 10
При мен имаше всякакви симптоми, че ще ми дойде цикъла, дори и пъпките.
Просто имай търпение и на 20 ти направи пак един тест Peace
УСПЕХ Hug
 
Виж целия пост
# 11
Аз имах същите симптоми като за цикъл. Също и пъпки ... обикновено като ми излезне пъпка на устата знам, че ще ми дойде до седмица. ... примерно.
Виж целия пост
# 12
Да те успокоя малко.

И на мен ми излизачше по някоя досадна пъпка на челото ,винаги преди да ми дойде  #Cussing out

Но и двата пъти ,в които не очаквах да ми дойде не се появи пъпката  Laughing И бях почти сигурна,че няма да ми дойде въобще  Peace

С две думи: и двата пъти ,когато забременях,нямах пъпки и ПМС.
Виж целия пост
# 13
Имах същите симптоми като при цикъл,без пъпки обаче.
Изчакай още малко и пак пробвай,успех.
Виж целия пост
# 14
Бъди малко търпелива и ще разбереш . Симптоми на ПМС можеш да имаш ,дори и да си бременна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия