Колко време се отвиква от Ривотрил ?

  • 4 608
  • 7
Нека споделят тези, които са пили Ривотрил. Въпросът не е колко време се спира (с намаляване на дозата), а след като се спре, колко време  е нужно, докато човек спре да усеща липсата му и спре да се чувства нервен и неспокоен ? Аз пиех сутрин и на обяд четвъртинка, а вечер половинка, стигнах намалявайки до само четвъртинка сутрин, обаче действаше добре, а 5-6 дни след като го спра и ставам неспокойна. Това нормално ли е ? Страхувам се, че не мога да отвикна от това "коварно" лекарство Sad
Виж целия пост
# 1
Светла, не се безпокой. При мен специално нямаше период и нужда от отвикване. Всичко мина незабележимо. Желая ти същия успех и никаква нужда повече от Ривотрил  Peace
Виж целия пост
# 2
Ще следя темата.
Баща ми е на Ривотрил от два месеца,3 по1/4 от 2 мг.
Засега е добре ,но незнам като го спре дали няма да се върнат симптомите с нова сила newsm78
Виж целия пост
# 3
И при мен нямаше някакви забележими последствия от спирането. Вече един месец не пия ривотрил, само ципралекс приемам. При мен проблема е такъв, че може много време да не пия ривотрил, но като усетя че нещо ми става нервно и напрегнато прибягвам към него.
Виж целия пост
# 4
При мен проблема е такъв, че може много време да не пия ривотрил, но като усетя че нещо ми става нервно и напрегнато прибягвам към него.

Да, препоръчително е да се вземе при нужда, това е нормално, ако е рядко. Проблем е, ако усещаш нуждата да го пиеш всеки ден. Иначе, Геринце, пожелавам ти да нямаш изобщо нужда от него, или поне свръх рядко   bouquet
Виж целия пост
# 5
и аз го пия,предимно когато безсънието ми стане хронично.прибягвам до него ,защото от недоспиване ствам"парцал"пия го само вечер.преди три години ,пиех ,четвърт от 2 мг,сега пия половинка,защото не ми действа
Виж целия пост
# 6
Вече един месец не пия ривотрил, само ципралекс приемам. При мен проблема е такъв, че може много време да не пия ривотрил, но като усетя че нещо ми става нервно и напрегнато прибягвам към него.
А колко време ги пи и двете? Аз сега започнах ципралекс  и ривотрил сутрин 0,5мг и следобед 0,5мг  заради  ПР.
Виж целия пост
# 7
Светла, от колко мг е Ривотрила, който приемаш?
Аз приемах също като теб по 1/4 сутрин и на обяд, и по 1/2 вечер. Моят обаче е от 0.5 мг. и се чудя дали изобщо имам полза от него.
От две седмици пия по 1/4 сутрин и вечер. И незнам дали си внушавам, но даже се чувствам по-добре като намалих дозата. По-малко поттисната и депресирана съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия