ХЕРПЕС И БРЕМЕННОСТ

  • 1 648
  • 4
Здравейте на всички.Търсих за подобна тема,но не намерих,за това си позвалих да пусна нова.Много съм притеснана.Бременна съм в 8г.с.,но сутринта ми излезе херпес на устата.Моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да пише дали има риск за бебето,или просто ако имате някакво инфо ще съм мнофо благодарна.Не мога да се свържа с моя лекар и за това пускам тема тук.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
На мен често ми излизаше херпес,от притеснение,простуда и много други неща.Лекарката ми каза да не се притеснявам.Но за всеки случай намери начин да се свържеш с лекаря ти
Виж целия пост
# 2
Мисля  че  не  няма  да  навреди на  бебето.Но  за  твое успокоение  се  обади  на  доктора  си.
Виж целия пост
# 3
Бързам да те успокоя, защото цялата си бременност прекарах украсена с херпеси по устата и в носа. В твоето положение има известен спад на имунните защити и гадния вирус се е активирал. За бебето не е опасен по никакъв начин. Единствено би било проблем, ако е локализиран на вулвата към периода на раждането, но тогава се прави секцио. Евентуално можеш да го намажеш с Пантогел (не е проблем) или просто да го оставиш да завехне.
Лека бременност и здраво бебе на финала!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Благодаря на всички  bouquet.Исках да ми отговори човек,на когото се е случило,а не само е чул.успокоих се. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия