8-ми март!

  • 2 731
  • 38
Мили дами, дойде време да помислим и за себе си, защото 8-ми март е нашият ден!!!
С риск да прозвуча малко зла Simple Smile - ще ми се да направя нещо за себе си, да изляза с приятелки и да се почувствам като на онези женски партита от училище!!!! Да потънцуваме, да си поклюкарстваме…
Хубавото е, че имам достатъчно време, за да обмисля варианти!!!
Виж целия пост
# 1
Винаги го правя. Празнувам 8-ми март по няколко дни от много години напоследък. Задължително с колежки го отбелязваме макар и за няколко часа, но само по женски. Със семейството също задължително защото точно тогава имам рожденник, а съпругът ми винаги ми е поднасял изненади на този ден, така че никога не пропускам и с него когато мога само двамата така насаме - много ни е хубаво. И разбира се с приятелки - задължително - сами по женски, понякога с танци, понякога в някое готино заведение с тиха романтична музика - ей така на женски раздумки.
Препоръчвам да не пропускате!!!! Няма значение празника, повода и т.н. Важно е да има настроение!!! В края на краищата какво друго му остава на човек...........
Виж целия пост
# 2
hehehe настроение има Simple Smile и еи сега ще се разровя из нета за някое добро предложение за лудо женско парти и веднага ще пиша!!!
Виж целия пост
# 3
Мили дами, дойде време да помислим и за себе си, защото 8-ми март е нашият ден!!!
С риск да прозвуча малко зла Simple Smile - ще ми се да направя нещо за себе си, да изляза с приятелки и да се почувствам като на онези женски партита от училище!!!! Да потънцуваме, да си поклюкарстваме…
Хубавото е, че имам достатъчно време, за да обмисля варианти!!!



ех какви времена бяха само Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Само на 8ми март ли те пускат да излизаш по женски?
Виж целия пост
# 5
Ако чакам 8-ми март, за да изляза по женски не ми се мисли.
Виж целия пост
# 6
Сестро, ако ще чакаме 8ми март, по добре да гледаме видео, нали?  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Точно така. Само да уточним размера на флашката. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Айдееее, почнА се!

 Popcorn
Виж целия пост
# 9
А,Как`Сийке да видиш на 9-ти какво ще е. Mr. Green
Милото не ме пусна на 8-ми...
Не ми подари подарък...
Подари ми, но не го харесвам...
Виж целия пост
# 10
Ееее, сестро, все ще има някоя да се похвали колко паламарки е отнесла  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ти, защото не си виждал жени, които излизат веднъж годишно.
Направо е страшно. Като изтървани са.
Виж целия пост
# 12
Може би не са за показване, за това не излизат.... Thinking
Виж целия пост
# 13
Все едно и също, излизане на кръчма или бар с дружки.
А кви фантазии имат жените за този празник ....  Whistling
Виж целия пост
# 14
Празник като празник, важното е поводи за пиене да има  Laughing
Предпочитам да съм със семейството си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия