смяна на личен лекар

  • 1 199
  • 6
Мили мами, искам да сменя личния си лекар. От 4 години живея в София и досега не бях си променяла настоящия адрес, съответно(тъй като и не сам боледувала сериозно) продължавах да ползвам услугите на джи пи-то си от Хасково(семейна приятелка). Сега обаче, ще си имам мъничко бебенце:) и смятам да си сменя настоящия адрес, а и разбира се имам нужда  от личен лекар, който да се намира на по-малко от 230 км. Моля ви да ми помогнете и да ми препоръчате Джи пи-та, от които сте доволни в районите на Младост, Дружба, Слатина, Дианабат.....Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Моята приятелка ползва услугите на д-р.Василева, която е педиатър и работи в 15-та поликниника в Дианабад. Ако те интересува ще взема координатите й и ще ти ги пратя на лични. Бих ти препоръчала и нашата педиатърка, но не е в районите, които ти си посочила.
Виж целия пост
# 2
sourcherry , благодаря ти за бързия отговор. Ще се радвам ако ми изпратиш координатите на д-р Василева.
Виж целия пост
# 3
Пиша ти на лични!
Виж целия пост
# 4
Извинявам се на авторката, че ще ползвам темата й, за да задам въпрос. Peace
Знае ли някой при смяна на адрес, но в рамките на 1 град, дали мога да сменя личния си лекар в месец, различен от декември и юни? Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 5
Извинявам се на авторката, че ще ползвам темата й, за да задам въпрос. Peace
Знае ли някой при смяна на адрес, но в рамките на 1 град, дали мога да сменя личния си лекар в месец, различен от декември и юни? Мерси   bouquet
Не, не можеш, или поне на мен не ми е известен начин, как да стане това.
Виж целия пост
# 6
Мерси за бързия отговор. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия