Отзиви за Мелия Гранд Ермитаж

  • 2 757
  • 13
Здравейте момичета, ще ви бъда много благодарна ,ако някой сподели впечатленята си от Мелия Гранд Ермитаж -Златни пясъци . sun
Виж целия пост
# 1
Записвам се и аз. Мен ме интересува има ли аквапарк към хотела и става ли края на Юни месец за плаж в Златни пясъци.
Виж целия пост
# 2
Записвам се и аз. Мен ме интересува има ли аквапарк към хотела и става ли края на Юни месец за плаж в Златни пясъци.

Имен ме интересуват същите неща  Rolling Eyes Надявам се да се включи някой с лични наблюдения за хотела  Peace
Виж целия пост
# 3
Отсядала съм там за две вечери още докато беше под марката Кемпински. Като цяло впечатленията ми са добри. Честно казано прекарвахме малко време в хотела, така че не знам до колко мога да бъда полезна. Аква парк няма, има някакъв спа център, но не съм го ползвала, нямам преки впечатления. 
Виж целия пост
# 4
Ние ходихме в хотела в началото на юли миналата година. Има какво много да се желае. Имаше нужда от ремонт още тогава. Стаите и баните са големи,чистят ги всеки ден . леглото мноооого удобно. Добре,че си носехме легло за детето,че така и не ни донесоха.  Имахме проблем със стаята, гостите преди нас така бяха пушили,че не можеше да се диша, а бяхме с детето,на година и седем месеца. На рецепцията все едно говорех на стената, пълно разочарование от обслужването в хотел с претенции за 5 звезди. Мениджър рецепция даже не ми се извини, мина с монера,че били пълни на 100% и ми предложи стая на първия етаж над басейна ooooh!.Като й казах,че са ни провалили почивката,отговорът и беше"това си е ваше мнение" На третата вечер в 22 ч ни се обадиха ,ако искам да се преместим веднага ooooh!  Пак се ядосах като се сетих,ама това е положението в Бг,клиента нищо не означава. Храната в ресторанта на нас ни хареса,там и за обслужването забележки нямам. За басейна не мога да кажа нищо,защото ходехме на плажа. Там 2 шезлонга с чадър май бяха 20 лв,а на първа линия до водата 25. Аквапарк няма.
meri 123 , ако искаш кажи каква оферта имаш и ще ти кажа дали си заслужава според мен Grinning
Виж целия пост
# 5
Ние ходихме в хотела в началото на юли миналата година. Има какво много да се желае. Имаше нужда от ремонт още тогава. Стаите и баните са големи,чистят ги всеки ден . леглото мноооого удобно. Добре,че си носехме легло за детето,че така и не ни донесоха.  Имахме проблем със стаята, гостите преди нас така бяха пушили,че не можеше да се диша, а бяхме с детето,на година и седем месеца. На рецепцията все едно говорех на стената, пълно разочарование от обслужването в хотел с претенции за 5 звезди. Мениджър рецепция даже не ми се извини, мина с монера,че били пълни на 100% и ми предложи стая на първия етаж над басейна ooooh!.Като й казах,че са ни провалили почивката,отговорът и беше"това си е ваше мнение" На третата вечер в 22 ч ни се обадиха ,ако искам да се преместим веднага ooooh!  Пак се ядосах като се сетих,ама това е положението в Бг,клиента нищо не означава. Храната в ресторанта на нас ни хареса,там и за обслужването забележки нямам. За басейна не мога да кажа нищо,защото ходехме на плажа. Там 2 шезлонга с чадър май бяха 20 лв,а на първа линия до водата 25. Аквапарк няма.
meri 123 , ако искаш кажи каква оферта имаш и ще ти кажа дали си заслужава според мен Grinning

Мила, много благодаря за инфото - аз вече го задрасквам от моя списък с набелязани хотели  Peace Дали изобщо в Бг има хотел, в който всичко да е ОК  ooooh!  Tired
Виж целия пост
# 6
spring , нашите прятели останаха много доволни. Пушачи настанени в стая за непушачи Laughing Никакво мислене не бяха вложили от рецепцията. Като изключим проблема със стаята,който не беше никак малък, другото беше супер. Ако от агенцията ми бяха казали,че има стаи за нешушачи щях да искам таква,но...
Писах,до Мелиа,но от там ми прехвърлили мейла,до мениджъра качество в Бг. Като ми написал едни чудеса,все едно аз не съм била там. Тези хора явно не са чували за отношение към клиента.
Виж целия пост
# 7
 
meri 123 , ако искаш кажи каква оферта имаш и ще ти кажа дали си заслужава според мен Grinning
[/quote]

Нямам конкретна оферта ,просто ми хареса хотела в рекламните брошури .
Виж целия пост
# 8
На нова година бяхме там. Останах очарована от всичко. но все пак не е в сезона и не мога да кажа за басейните-външните.
Виж целия пост
# 9
На нова година бяхме там. Останах очарована от всичко. но все пак не е в сезона и не мога да кажа за басейните-външните.

Благодаря , и аз мися ,че ще бъде хубаво  newsm51
Виж целия пост
# 10
Записвам се и аз. Мен ме интересува има ли аквапарк към хотела и става ли края на Юни месец за плаж в Златни пясъци.
Юни месец е все още спокойно на Златните, няма много навалица на плажа. Лудницата е юли и август. Peace
Аквапарк към хотела няма, има един и той е за целия курортен комплекс.
Виж целия пост
# 11
Момичета , интересува ме дали басейна на хотела е достатъчно голям - почети 700 стаи ,а само един басейн ? Шезлонгите дали са достатъчно или ще трябва сутри  да се бием за тях   .  И последно водата в басейна топла ли е ? Благодаря предварително  newsm51
Виж целия пост
# 12
Бяхме в този хотел юли 2008, и  аз също останах разочарована от обслужването, особено от house keeping - бяхме 11 дена и постоянно имахме проблем с тях.

за басейна - за мен вода беше ок, шезлонги имаше достатъчно

искам отделно да похваля закуски- имаше голям избор и вкусно!
Виж целия пост
# 13
Миналата годна  бях  там май  месец. Нямам  оплаквания
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия