Въпрос за термометър

  • 899
  • 11
Моля да ми кажете с електронен термометър microlife, може ли да меря температура в дупето и пак ли се вадят 5 единици. Хвърлила съм упътването, и сега ми се налага.
Виж целия пост
# 1
Винаги  когато  се  мери  в  дупето,се  вадят  5  чертички  независимо  от  термометъра.
Виж целия пост
# 2
Защо не премериш температурата под мишницата, електронният термометър няма опасност да се счупи.
Виж целия пост
# 3
Ами мислех, че в дупето е по-добре. А с този съм мерила под мишницата- вижда ми се неточен. А просто е абсурд с живачен да премеря където и да било.
Виж целия пост
# 4
Ами да,той си е точно за дупе Winkна мен под мишницата ми показа 34.6
Мериш и вадиш 0.5 Peaceа и там е най точната Т при бебе
Виж целия пост
# 5
Аз  знам  ,че  електроните  могат  да  дадат  разлика  до  1-2  градуса  разлика.
Виж целия пост
# 6
Е,определено най-точни са си живачните,но аз на малкия с такьв немога да я измеря Rolling Eyes
А електронните(поне според мен)най-точно отчитат в дупето.
Виж целия пост
# 7
Защо  да  не  можеш.Страх  те  е  да  не  го  счупиш  ли.
Виж целия пост
# 8
И аз не мога.Защото става много по бавно,а и е живак все пак.Страх ме е да не се счупи,да.

А електронните(поне според мен)най-точно отчитат в дупето.

и според мен  Peace
Виж целия пост
# 9
Защо  да  не  можеш.Страх  те  е  да  не  го  счупиш  ли.
Ами да,той изобщо не се спира.
Виж целия пост
# 10
Как  е  малкия.Имали  подобрение.Дано  сте  оздравели  вече.
Виж целия пост
# 11
Наскоро точно по повод на живака в термометрите стана дума в една аптека. Аптекарят, магистър фармацевт, ми сподели, че отдавна нямало в аптечната мрежа живачни термометри, а вместо живак в термометрите има безопасен заместител, но какъв точно не помня. Колко е истина това, не съм компетентна да кажа.
Иначе за меренето на температурата в дупето се вадят 5 единици, без значение какъв е, но аз пък на електронните вече им нямам доверие. Смених 3 модела, все дават немалка във важните моменти разлика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия